Luxus, o ktorom sníva každý

Hotel Plaza

768 5th Ave, New York

 NY 10019

Spojené štáty

Len málo Slovákov môže povedať, že bolo ubytovaných na vyššie uvedenej newyorskej adrese, ktorá v sebe ukrýva ten najvyšší luxus. Sídli tu totiž kultový, najznámejší, ale azda aj najdrahší hotel v New Yorku, ktorý zároveň patrí aj medzi najluxusnejšie hotely sveta.

Možno ho poznáte z filmov, možno ste o ňom len počuli. Ak Vám povedali, že to tu dýcha prepychom, je to pravda. Od úchvatnej výzdoby cez prvky z 24 karátového zlata až po biele rukavičky služobníctva. To všetko je skutočnosť. A ak je Vám luxusu stále málo, je tu možnosť využiť služby komorníka, ktorý Vám bude k dispozícii 24 hodín denne.

Čarovný New York

Central Park, Fifth Avenue, veľkolepé umenie, nikdy nekončiace nákupy, špecifická strava a pestrý nočný život. Toto všetko môžete pri návšteve New Yorku zažiť. Ido o podmanivé mesto, ktoré sa oplatí vidieť.

Ubytovanie na najvyššej možnej úrovni

Hotel Plaza ponúka 282 izieb vrátene 102 apartmánov, ktoré sa v porovnaní s inými hotelmi v New Yorku pýšia najväčšou rozlohou.

Izby dýchajúce luxusom a eleganciou dopĺňajú diskrétne umiestnené spotrebiče. Tento navonok starožitne pôsobiaci hotel ponúka každému hosťovi iPad, pomocou ktorého si môžu objednať donášku jedla priamo do izby alebo ho môžu využiť na komunikáciu so služobníctvom. Návštevníkov poteší aj nádherná kúpeľňa s prvkami z 24 karátového zlata a samostatnou dažďovou sprchou.

Luxusný jazýček

V tomto svetoznámom hoteli môžete navštíviť hneď niekoľko reštaurácii a barov, všetky sú na svetovej úrovni. Champagne Bar, slávny Rose Club, reštaurácia Plaza Food Hall s gurmánskou medzinárodnou kuchyňou a The Palm Court.  

Len krôčik od známych obchodov

Tento hotel situovaný na Manhattane sa nachádza hneď vedľa Central Parku a 5th Avenue, len krôčik od známych obchodov (Bergdorf Goodman, Louis Vuitton, Channel, a Saks Fifth Avenue).

Zostáva nám už iba popriať Vám, aby ste sa do tohto hotela aspoň raz v živote dostali a naplno si užili ten luxus. Nech sa Vám darí!    

Zdroj: theplazany.com

Foto: lhv.com