Skladacie prepravky sú cestou k firemným úsporám

Malé skladacie prepravky sú nenahraditeľným pomocníkom predovšetkým v poľnohospodárstve a v potravinárskom priemysle. Uplatnenie však nachádzajú aj v rámci automatizovaných procesov, v priemyselnej výrobe, hlavne v automotive, a tiež pri skladovaní drobných dielov.

Skladacie prepravky Schoeller Allibert sledujú trendy v rôznych odvetviach. Firma svoje výrobky neustále inovuje tak, aby pomáhali šetriť firmám náklady pri výrobe, logistike aj predaji – napríklad vďaka svojej stohovateľnosti, možnosti zloženia, aj opakovanej použiteľnosti. Súčasne zaisťujú bezpečný transport tovaru a eliminujú vznik škôd pri preprave.

Prepravky, ktoré šetria náklady aj životné prostredie

Vďaka tomu, že sú tieto prepravky skladacie a stohovacie, dokážu šetriť až 80 % miesta pri preprave, čo sa zásadne odrazí aj na znížení firemných nákladov. Hlavne pri preprave a skladovaní, a to aj v prázdnom stave. Prepravky sú naviac vratné a opakovane použiteľné. Tým opäť šetria náklady firiem, ale taktiež životné prostredie. Naviac plast, z ktorého sú vyrobené, je po skončení životnosti prepravky plne recyklovateľným.

Možnosť opakovaného použitia zaisťuje nielen kvalitný a trvanlivý plast, ale aj premyslený výber materiálu a jeho povrch, ktorý je navrhnutý pre jednoduché umývanie a sušenie.

Prepravky určené pre transport potravín majú bezpečnostný atest na potraviny. Tie vedia naviac udržať dlhodobo čerstvé.

Schoeller Allibert dodáva malé skladacie prepravky v rôznych radách a rozmeroch

Niektoré môžu byť uzatvárateľné, bývajú plné aj perforované. Vždy však umožňujú pohodlnú manipuláciu a skvelú identifikovateľnosť. Identifikáciu zjednodušuje taktiež dostupnosť kontajnerov v rôznych farbách,

Malé skladacie prepravky sú veľmi odolné poškodeniu a rozbitiu. Vďaka ergonomickému designu sa s nimi jednoducho manipuluje a neohrozujú ani bezpečnosť zamestnancov. Prepravky sú tiež jednoznačne označené maximálnou hmotnosťou vhodnou pre ručnú manipuláciu.