Grasshopper – oblieka Vaše sny

Predajňa a veľkoobchod bytového textilu:

Sídlo firmy:

Grasshopper s.r.o.
A.Škarvana 364/2
971 01  Prievidza

Predajňa:
veľkoobchod a maloobchod bytového textilu
Šumperská 44
Prievidza 97101 
tel: 0905 708 145
objednavky@g-hopper.sk
web: www.g-hopper.sk
e-mail: bytovytextil@grasshopper.sk

Milujete nakupovanie odevov, bytového textilu a zakladáte si na najnovších trendoch? Potom možno práve pred Vianocami oceníte inšpiráciu a široký výber spoločnosti Grasshopper, ktorá sa dlhodobo špecializuje na atraktívnu módu pre dievčatá a ženy. Kvalita, príťažlivosť a príjemná cena je však aj synonymom pre tunajší bytový textil orientovaný najmä na priestory spálne a kúpeľne v súkromných domácnostiach, no tiež v hoteloch. Zdajú sa Vám sny o peknom bývaní vzdialené, nahé a zahalené nepreniknuteľnou hmlou? Žiaden strach, Grasshopper ich oblečie a zaostrí si na to najlepšie z najlepšieho. Viac ako 11 rokov predkladá svojím klientkam kolekcie priamo zo svetových mól a od najlepších dizajnérskych firiem.

Športová elegancia

Príjemný materiál a nadštandardná kvalita Vás rozmaznajú tým najkrajším spôsobom. Sortiment spoločnosti sa nesie v športovo-elegantnom duchu, a preto je tak obľúbený medzi širokou dámskou klientelou. Viac ako priateľské ceny a pestrá paleta doplnkov Váš pôžitok z nákupu iba znásobia. Grasshopper má na Slovensku deväť predajní, ktoré sú bohaté na rôzne typy dámskeho oblečenia. A čo takto posteľné obliečky, ktoré navodia tú správnu atmosféru? Všetky vekové kategórie a spoločenské vrstvy si tu nájdu svoju „srdcovku“. Radi sa cítite pohodlne, alebo je pre Vás výzvou skôr extravagancia a najnovšie vychytávky? Obchodný partner Grasshopper vie, čo urobí žene radosť, preto sa nemusíte obávať, že to nie je nič pre Vás.

grasshopper

S Grasshopperom to nie je iba o obchode

Obchodná politika spoločnosti nie je založená iba na predávaní štýlového sortimentu, ktorý slovenské ženy milujú. Pevná sieť predajní už niekoľko rokov organizuje aj nezabudnuteľné módne, hudobné a kultúrne akcie. Všetky ich spája zmyselná filozofia: „Nielen šaty robia človeka.“ Je to imidž, ktorý sa jednoducho nedá prehliadnuť a je pravdepodobné, že ho dokážete oceniť aj Vy. Odteraz už budete vedieť, že v obchodoch spoločnosti Grasshopper nenájdete iba trendy odevy, plachtypaplóny, ale aj ľudskosť a ústretovosť v tom pravom slova zmysle. Dôkazom tohto je tiež jedinečný sponzoring zameraný na podporu športu, deti a juniorov. Napríklad v Prievidzi podporuje spoločnosť futbalový klub FCA GRASSHOPPER, ktorý dosahuje skvelé výsledky. Pokiaľ by ste to mali do niektorej z predajní ďaleko, pokojne využite e-shop. Vášmu komfortnému a luxusnému životu nemôže predsa nič brániť.

Zdroj a foto: grasshopper.sk