Reality.sk – komplexný servis a top ponuky

NARKS – INFOSERVIS a.s.

Mierová 56 
821 05 Bratislava 
tel./fax: +421 2 4363 0610 
email: info@reality.sk  

Na reality.sk nájdete najširšiu ponuku dôveryhodných realít. Okrem toho si môžete byť istý, že v zozname realitných kancelárií figurujú iba tie overené. Všetko na tomto webe je teda absolútne bezpečné. Pri predaji či kúpe nehnuteľnosti je určite lepšie spolupracovať s odborníkmi a nechať si dobre poradiť. Neodporúča sa konať na vlastnú päsť, pretože by ste mohli na to nepekne doplatiť. Len máloktorý bežný občan sa dostatočne vyzná v problematike realít, veď na čo aj, keď podobné otázky súvisiace s predajom, kúpou alebo prenájmom riešime len parkrát za život! Neriskujte preto zbytočne a navštívte trendový realitný portál, kde zaručene nájdete to, čo hľadáte. Byty a domy na predaj (ale aj ostatné nehnuteľnosti) si môžete nechať vyhľadať podľa špecifických kritérií (cena, lokalita, novostavba) a takto si celý postup ešte viac zjednodušíte. 

Komplexný servis

Na webe reality.sk nájdete bohatú ponuku rôznych realít – byty na predaj, domy na predaj, prenájmy bytových i nebytových jednotiek, stavebné pozemky, poľnohospodárske pozemky, priestory pre obchod a podnikanie, prevádzkové objekty. Na tomto najväčšom realitnom portáli inzeruje 1755 realitných kancelárií s aktuálne 118 287 ponukami, taktiež vyše 3 000 súkromných inzerentov a denne ho navštívi v priemere 40 000 návštevníkov.

Pre všetkých je tu aj právna a daňová poradňa, kde na Vaše otázky odpovedajú právni experti. Inzerenti a návštevníci portálu si medzi sebou vymieňajú skúsenosti v diskusnom fóre, ktoré zároveň slúži ako istá forma referencií jednotlivých realitných kancelárií.

Tiež tu nájdete porovnania jednotlivých hypotekárnych úverov v slovenských bankách a iné dôležité rady. 

Dlhoročná skúsenosť, silný partner

Vyše desať rokov pôsobenia v slovenskom internetovom priestore a silná skupina v pozadí, to sú garancie, ktoré tvoria základ úspešnosti portálu reality.sk. Hľadáte lukratívne reality Košice alebo Bratislava? Možno Vás priťahujú skôr pokojnejšie vidiecke miesta. Nech sa páči, vyberajte si podľa chuti a priorít. V každom prípade, spolupráca s Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska (NARKS), ktorá združuje všetky relevantné realitné kancelárie, poskytuje tomuto webu možnosť byť tým najprehľadnejším, najväčším a najdôležitejším realitným webom na našom trhu.

Zistili to už mnohí, ktorí potrebovali predať, kúpiť či prenajať nehnuteľnosť alebo stavebný pozemok.

Ak aj Vy plánujete v dohľadnej dobe zainvestovať do vlastného bývania alebo kúpy inej nehnuteľnosti, neváhajte sa obrátiť týmto smerom. Zaručene tu nájdete všetko podstatné, čo potrebujete, ako aj odborníkov na reality, ktorí Vám vždy ochotne a profesionálne pomôžu. Jednoducho, každý si tu nájde v súvislosti s nehnuteľnosťami to, čo potrebuje.

Foto: © [olly] / Dollar Photo Club