Najkrajšie zimné prázdniny sú na Liptove

Apartmány – Penzión – Wellness Villa Flora       

Liptovská Sielnica 131
032 23 Liptovský Mikuláš

Slovakia 

Tel.:       +421 908 538 808, +421 44 55 97 180

e-mail:    info@villaflora.sk

www:     villaflora.sk

Aj Vás už prepadla vianočná nálada a spolu s deťmi sa tešíte na najkrajšie sviatky v roku? Zhotovili ste adventný veniec, prichystali výzdobu a už dokupujete iba posledné darčeky? Možno patríte k pohodovým ľuďom, ktorí si vedia toto obdobie vychutnať naplno a neprepadajú zbytočnému stresu. A tak to má byť. Vianoce sú predsa o tom, o radosti a pokoji. Tešíte sa na dni voľna aj z toho dôvodu, že si konečne trochu oddýchnete? Alebo je to čas, kedy cestujete s rodinou na dovolenku mimo domova? Pokiaľ zvažujete, kam to bude tento rok, vrele odporúčame ubytovanie Liptov a ako vhodná alternatíva sa javí penzión Villa Flora.

Začiatok zimnej sezóny

Prvá lyžovačka z Chopku a čerstvo upravené svahy v Nízkych Tatrách z výšky 2.004 m. n. m. na Vás čakajú už 5. decembra. Všetci lyžiari sa tak môžu pripraviť na slávenie akéhosi neoficiálneho sviatku. V tento deň sa v Jasnej spoja tiež dva regióny Liptova a Horehronia, aby nielen uvítali zimu ako sa patrí, ale tiež rozsvietili najvyššie položený vianočný stromček. Už o pár dní tu teda môžete stráviť skutočne skvelý víkend a užiť si prvý sneh ešte pred Vianocami. Oficiálne otvorenie sezóny začne prvú decembrovú sobotu a tešiť sa môžete aj na veľkú hudobnú párty Winter Music Opening. Tento rok sa bude niesť v štýle Jamesa Bonda. No určite by stálo za to, keby ste si tu naplánovali aj dlhší pobyt práve počas sviatkov. Po zábave na svahu si môžete užiť súkromný wellness alebo horúce pohodlie v neďalekých aquaparkoch. Villa Flora má výhodnú strategickú polohu, pretože to je nielen penzión v blízkosti svahov, ale tiež skvelé ubytovanie pri Tatralandii. Tak si to píšte do kalendára a v piatok sa vidíme v Jasnej. Veríme, že si tu užijete naozaj množstvo zábavy a odnesiete si nezabudnuteľné spomienky.

skiing

Voľba, ktorú nebudete ľutovať

Na Liptove je množstvo menších či väčších penziónov, hotelov a súkromných apartmánov, preto je občas ťažké sa v nich zorientovať a vybrať si pre Vás to najlepšie. Prirodzene, máte veľký priestor a možnosť voľby. No Villa Flora Vám rozhodovanie uľahčí i urýchli. Stačí raz vyskúšať a budete sa sem s radosťou vracať. Ide totiž o ubytovanie vhodné pre rodiny s deťmi a vládne tu skvelá rodinná atmosféra. Nielen v lete, ale aj počas zimy to tu žije a určite sa tu nudiť nebudete. Ak nechcete, aby Vaše deti strávili zimné prázdniny iba pred televíziou a počítačom, Vašou voľbou môže byť aj perfektná rodinná dovolenka na Liptove. Prostredie ponúka množstvo nádherných panorám, preto si určite nezabudnite fotoaparát. Penzión má príjemné izby a deti sa môžu zahrať na dvore, ale i v detskom kútiku. Majitelia Vám ochotne poradia tipy na výlet a bez pochýb si to tu užijete naplno.

Možno sme Vás inšpirovali a zvoláte rodinnú poradu, na ktorej padne definitívne „áno“. Ak je to tak, apartmány penziónu Villa Flora sú Vám plne k dispozícií. Nech sa páči, rezervujte si pobyt.

Foto: villaflora.sk, © [yanlev] / Dollar Photo Club