Spoločnosť Daikin púta atraktívnou jesennou akciou

Daikin Central Europe

www: daikin.sk

Medzi popredných výrobcov zariadení určených na vykurovanie, vetranie a klimatizáciu sa radí aj spoločnosť Daikin. Pôvodne ide o japonskú značka, ktorá má však pobočky po celom svete. Predkladá inovatívne riešenia, aby plnila nároky i tých najnáročnejších zákazníkov. Medzi jej plusy zaručene patrí aj orientácia na životné prostredie. Daikin Central Europe sídli v meste Brunn am Gebirge neďaleko Viedne a funguje ako regionálna centrála pätnástich krajín strednej i východnej Európy. V súčasnosti máte príležitosť využiť atraktívnu jesennú akciu spoločnosti, ktorá Vám predkladá možnosť získať dve kvalitné zariadenia za cenu jedného.

Daikin Altherma si drží na trhu poprednú pozíciu

Medzi priority mnohých z nás iste patrí aj úspora energií a opatrný prístup k ekológií. Toto sú totiž hodnoty, ktoré v súčasnosti naberajú na význame. Ich zhmotnením je aj nové revolučné zariadenie Daikin Altherma, ku ktorému môžete teraz dostať aj zásobník na teplú vodu v hodnote 1308€ úplne zadarmo. Vykurovaciu jednotku Altherma s obľubou využívajú majitelia nízkoenergetických domov a novostavieb, ktorým sa javí ako vhodná alternatíva ku kotlom na fosílne palivá. Spolu s týmto vykurovacím systémom dokáže Vaša domácnosť ušetriť až 5-krát viac nákladov ako pri iných systémoch. Plusom je tiež oveľa nižšia produkcia CO2. Pre jeho inštaláciu nemusíte vyhradzovať špeciálny priestor a nemusíte sa obávať ani údržby. Ide o vysoko inteligentný proces, ktorý zaručuje maximálnu efektivitu a nenáročnosť ovládania. Je tiež prispôsobené pre podlahové vykurovanie, jednotku fan-coil i pre nízkoteplotný systém. Dá sa teda povedať, že ide o revolučné zariadenie novej generácie, ktoré nemá na trhu konkurenciu. Na svoj pohon využíva tepelné čerpadlo, ktoré preberá vonkajší vzduch a presúva ho do systému na teplú vodu. Možno ste už o tomto postupe niečo počuli, v opačnom prípade nezaškodí niečo si preštudovať alebo sa informovať u odborníka.

Jesenná akcia, ktorá poteší

Akcie milujeme všetci, niektoré sú výhodné, no iné ešte výhodnejšie. Medzi tie obzvlášť atraktívne patrí aj jesenná akcia spoločnosti Daikin, kde pri kúpe vonkajšej alebo vnútornej jednotky Daikin Altherma získate grátis zásobník na teplú vodu. Zakúpiť si ho môžete aj samostatne v predajnej cene, no pokiaľ už dlhšie zvažujete renovovať Váš vykurovací systém, možno by bolo dobré zvážiť takúto príležitosť. Ak by Vám zásobník, ktorý je k akcii pôvodne zvolený, z nejakého dôvodu nevyhovoval, môžete si vybrať iný. V prípade vyššej ceny stačí doplatiť rozdiel. Vy sa však môžete v každom prípade tešiť zo svojich výhod. Akcia platí vo všetkých predajniach, a preto neváhajte kontaktovať profesionála vo Vašej lokalite. V žiadnom prípade sa ale nedajte nalákať na neoriginálne ponuky, pretože by Vám to mohlo priniesť iba mnoho starostí. Produkty značky Daikin smie montovať len autorizovaný špecialista, preto si overte jeho kompetentnosť. Potom už stačí iba nechať si vypracovať cenovú ponuku a po jej odsúhlasení Vám bude zariadenie nainštalované.

Veríme, že si systéme Daikin Altherma zamilujete a s ním aj svoj Perfect Comfort.

Foto: daikin.sk