Atraktívne pozemky na predaj s panorámou Tatier

Čo ponúka okolie Kežmarka pre život?

Kežmarok je okresné mesto ležiace pod Vysokými Tatrami. Je historickým centrom regiónu Spiš. V roku 1615 bol  podniknutý historicky prvý výstup na Kežmarský Štít a tým sa začali dejiny turistiky a horolezectva. Z toho vyplýva aj jeho výhodná poloha pre cestovný ruch. M

esto sa vyznačuje bohatou históriou poznačenou kultúrnou toleranciou a tradíciou vzdelanosti, keďže tamojšie lýceum bolo v 2 storočí centrom vzdelania slovenskej inteligencie. V meste sa nachádza kostol, ktorý  bol 7. júla 2008 zapísaný do Zoznamu svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO. Je to drevený evanjelický artikulárny Kostol Najsvätejšej Trojice.

Tým, že sa Kežmarok nachádza na križovatke gotickej cesty, má výhodnú polohu medzi Tatrami a Pieninami. Mesto má vysoký potenciál rozvíjať široké možnosti športových, kultúrnych, rekreačných aktivít. Atraktívne pozemky na predaj s panorámou Tatier budú postupne len získavať na cene a s postupujúcimi klimatickými zmenami má mesto všetky predpoklady stať sa vyhľadávanou lokalitou. Stavebné pozemky na predaj si môžete vyhľadať na stránke reality tatry, kde vám radi poradia.