Black Friday 2021 na Slovensku – pozor, už dávno nejde o akciu jedného dňa

Black Friday 2021 na Slovensku – pozor, už dávno nejde o akciu jedného dňa

Dva dni pred vianočnými sviatkami sa dajú využiť k lacnejším nákupom. Black Friday a Cyber Monday obvykle natiahnu nákupný sviatok na štyri dni lacnejších nákupov. Ale…

Predajcovia sa dnes predháňajú natoľko, že Black Friday, ktorý má oficiálne pripadnúť na 26. 11. 2021 a následne Cyber Monday na 29. 11. 2021, rozbiehajú už skôr a v úplne iných termínoch. Oplatí sa preto sledovať Kuponovnik.sk, ktorý mapuje zľavové kódy, kupóny, zľavy a výpredaje v slovenských e-shopoch. V zmienené dni ale aj tak očakávajte najväčší nápor zliav. Predajcovia vždy tiež avizujú, že práve tento termín nákupov je tým posledným, kedy máte 100% istotu, že vám tovar dôjde ešte do Vianoc. Vravíte si, veď je do Vianoc od tohoto dátumu ešte mesiac? To je síce pravda, ale situácia v maloobchode nie je dobrá. Viazne doprava z Číny, v rámci Európy, problémy začne mať aj u nás na Slovensku. Určite je dobré Black Friday 2021 na Slovensku využiť a nakúpiť si všetky darčeky, ktoré plánujeme nakupovať online. Samozrejme aj s pomocou zľavových kupónov a kódov na Kuponovnik.sk.

Čo sa oplatí v rámci Black Friday kupovať?

Mnoho predajcov priamo cieli so zľavami na tento termín. Veľký záujem býva o mobilné telefóny, ktoré pred koncom roku nakupujú firmy, ale sú tiež výborným artiklom pod vianočný stromček. Predávajú sa tiež televízory, ktoré bývajú vianočným darčekom pre celú rodinu a obvykle si ich rodiny nadelia s predstihom.

Nakupujú sa samozrejme vianočné darčeky. K najobľúbenejším patria rôzne malé a kuchynské spotrebiče. Kupujú sa vianočné dekorácie. Začína adventné obdobie, doma už máme takmer všetko vyzdobené, čo nám chýba, dokupujeme. Ďalšími obľúbenými darčekmi sú športové potreby či rôzne vychytávky. Pozrite sa napríklad na Topshop zľavové kódy.

Nakoniec nesmieme zabudnúť ani na obľúbenú kategóriu módy, beauty a šperkov. Oblečenie, kozmetika, šperky, hodinky – určite hľadajte, kde ušetriť. Ideálne za pomoci portálu, ktorý sleduje aj všetky akcie súvisiace s Black Friday 2021 na Slovensku. Tým je už zmienený Kuponovnik.sk.