Donáška kvetov – záchranca pokazeného vzťahu?

Spravili ste veľkú chybu, nahnevali ste svoju priateľku a neviete, ako to všetko romanticky odčiniť? Žiadny strach, je tu pre vás jednoduché a účinné riešenie – donáška kvetov!

Nie je nič horšie, ako pokazený vzťah. Jediné, nad čím vtedy viete rozmýšľať, je čo vaša priateľka asi robí, ako sa asi cíti, ale čo je hlavné, ako vrátiť vzťah do pôvodných koľají. Zároveň to potrebujete čo najskôr, keďže už dlhšie nedokážete v takom stave žiť, ale zároveň to nechcete uponáhľať a spraviť niečo, čím by ste si svoju situáciu ešte viac zhoršili. Rozmýšľate nad rôznymi príhovormi, ako sa z prúseru, ktorý ste si spravili, „vykecať“, ale príhovor nie je všetko. Chcelo by to nejaký darček, ktorý by vašu priateľku dojal a spôsobil jej obrovskú radosť. Ženy sú predsa emočné stvorenia a akýkoľvek darček, ktorý bude hrať na emócie, vám výrazne pomôže. Nemáte však veľa peňazí, nemôžete tak minúť niekoľko desiatok alebo stovák eur na drahý darček. Napadne vás jednoducho ísť do obchodu, kúpiť veľkú kyticu ruží a vybaviť to s nimi. Super nápad, nikam sa však ešte nechystajte. Je tu predsa len niečo lepšie. Nazýva sa to donáška kvetov!

Viac výhod v jednom

Doručenie kvetov je oveľa výhodnejšia služba, ako si možno myslíte. V prvom rade nemusíte nikam chodiť a cítiť sa trápne medzi tým obrovským množstvom kvetov v kvetinárstve, z ktorých si nebudete vedieť vybrať. Jednoducho si vyberiete kvety online, na výber tak máte čas, určite tak vyberiete tie najlepšie. Navyše, vyberať môžete z rôznych kytíc, na všetky možné príležitosti a za super ceny. Po tom, ako si vyberiete kvety online, nasleduje doručenie kvetov, ktoré má pre vás ďalšiu výhodu – nemusíte ísť v strese za vašou priateľkou osobne, kvety jej totiž odovzdá kuriér, ktorý ich doručí ešte v deň, keď ich objednáte. Vám tak už len zostáva čakať na telefonát alebo správu od priateľky, v ktorej vám povie, ako vás ľúbi a že vám odpúšťa. Ani v najlepšom sne by ju totiž nenapadlo, že by mohla dostať niečo takéto. Samozrejme, doručenie kvetov využijete aj v mnohých iných životných situáciách a vždy spôsobí poriadne prekvapenie. Vyskúšajte ho aj vy!