Univerzálny stan na každú príležitosť? Predsa párty stan!

Nájsť univerzálny prístrešok, ktorý by bol jednoducho zložiteľný, odolný voči poveternostným vplyvom a použiteľný na rôzne aktivity, sa môže javiť ako náročná vec. Je tu však jednoduché riešenie – párty stany!

Keď sa povie stan, väčšina z nás si asi predstaví obyčajný stan, ktorý využívame ako prístrešok, či už na túrach, v kempe alebo rôznych festivaloch. Využitie bežného stanu je značne obmedzené, stany sú totiž skonštruované tak, aby po zložení zabrali čo najmenej miesta, aby ste ich bez problémov mohli brať so sebou. Samozrejme, existujú veľké stany, ktoré sú určené čisto na kempovanie, zmestí sa do nich veľa ľudí, ale na chrbte si ich veľmi so sebou zobrať nemôžete. Či už však hovoríme o veľkých alebo malých stanoch, o univerzálnej možnosti ich využitia pri nich veľmi nemôže byť reč. Sú vhodné akurát tak na prespatie niekde v prírode alebo kempe, uschovanie nejakej batožiny pred vonkajšími vplyvmi, tu ale využitie obyčajných stanov končí. Je tu však špecifický druh stanov, párty stany. Čím sú špeciálne?

Nie je stan ako stan

Pridanie slovíčka párty robí z obyčajného stanu do kempu univerzálny prístrešok, ktorý využijete prakticky kdekoľvek, kde potrebujete skladateľný prístrešok. Párty stany sa skladajú z kovovej konštrukcie a polyesterovej plachty, ktorá tvorí strechu párty stanu. Vyznačujú sa však možnosťou skladania, teda kovová konštrukcia sa dá jednoducho skladať, aby ste si svoj párty stan mohli brať so sebou. Párty stany existujú vo viacerých veľkostiach, od skutočne malých párty stanov, ktoré môžu poslúžiť ako rýchly úkryt na pár osôb alebo nejaký tovar, až po veľké párty stany, pod ktoré môžete napríklad umiestniť stoly s občerstvením. Keď už sme pri tom, párty stany majú prakticky nekonečné možnosti použitia. Môžete si ich dať do záhrady, keď budete organizovať nejakú opekačku alebo párty, využijete ich ako prístrešok pri rybárčení, ale určite nájdu uplatnenie aj ako predajný stánok.

Kvalitný párty stan sa oplatí

Ak chcete, aby váš párty stan dlho a spoľahlivo slúžil a prinášal rôzne výhody, mali by ste vyberať kvalitné a osvedčené párty stany. Napríklad od spoločnosti Brimo. Pestrá ponuka párty stanov Brimo sa postará o to, že každý si vyberie párty stan presne taký, aký potrebuje. Či už z hľadiska veľkosti, ale aj mnohých farebných kombinácií. Širokým výberom párty stanov to však nekončí. Samotné párty stany sa vyznačujú rýchlou a jednoduchou rozložiteľnosťou, napomáha tomu najmä systém automatického zaistenia, vďaka ktorému dokáže párty stan rozložiť a zložiť skutočne každý. Poteší aj robustná a odolná konštrukcia, ktoré je ale zároveň veľmi ľahká. O jej odolnosť sa stará aj prášková farba, ktorá zabezpečí odolnosť voči vonkajším vplyvom, najmä UV žiareniu, korózii, ale aj mechanickému poškodeniu. Odolná je aj polyesterová plachta, ktorá je taktiež odolná voči poškodeniu a UV žiareniu. Samozrejme, je stopercentne vodotesná. Párty stany sú tak perfektným riešením, nečakajte a vyberte si ten svoj aj vy!