Vyberte správne detské postele  pre vaše zlatíčka

Všetci to dobre poznáme –našim deťom by sme zniesli aj modré z neba, ak by to bolo možné. Čo však nemá úplne ďaleko od „nebíčka“, sú kvalitné detské postele, ktoré vašim výmyselníkom poskytnú pohodlie, komfort a radosť z pekných vecí.

Aby spánok nebol len povinnosť

„Je čas ísť spať!“, znie veta, ktorú naše ratolesti nerady počujú, obzvlášť, keď  sú práve v najlepšom. Azda by tomu trochu dopomohla krásna nová posteľ, na ktorú bude radosť zaľahnúť a ponoriť sa do ríše snov. Vybrať detskú posteľ nie je jednoduchá povinnosť. I najmenšie detaily nakoniec utvoria niečo veľkolepé – dokonalý spánok. Preto sa skutočne oplatí investovať. Niet nad úprimnú detskú radosť z nových vecí. Ak ide o prvú posteľ, treba mať na zreteli pár dôležitých faktov. Či chcete, aby posteľ slúžila čo najdlhšiu dobu, alebo jej veľkosť chcete prispôsobovať veku dieťaťa, podľa toho, ako rastie. Akokoľvek sa rozhodnete, tešiť vás môže fakt, že detské postele sú vyrábané spôsobom, aby boli čo najbezpečnejšie. Žiadne ostré hrany a nebezpečné kúsky dreva, starostlivo spracované a pevné. Rošty dokážu odolať šanteniu a skákaniu malých nezbedníkov v čase, keď si všetci myslia, že sa spolu pekne hrajú. Veď o tom je detstvo – skúšať stále nové veci a pátrať, ako vysoko sa dá vyskočiť vo vlastnej izbe. A možno vyhrá túžba dotknúť sa hviezd. Či už máte doma malú princeznú, alebo smelého piráta, vodiča formuly, alebo ste zástancovia „starej  dobrej klasiky “, rozhodne si vyberie každý. Kto by odolal nádherným farbám a maľbám, do ktorých sú detské postele „oblečené“?

K detským posteliam patrí aj kvalitný matrac

Keď už máte výber detskej postele úspešne za sebou, ostáva už len posledná dôležitá vec – matrac. Ideálne taký, ktorý nie je príliš mäkký, pretože ten nie je detskej chrbtici prospešný. Takže pevný a tvrdý tak akurát. Môžete si byť istí, že touto cestou ste nič nezanedbali a dožičíte svojmu dieťaťu kvalitný a zdravý spánok. Máte detí viac? Výborne! Pre vás sú najvhodnejším riešením poschodové detské postele, najmä v prípade, že bojujete s nedostatkom priestoru. Ušetríte veľa miesta a čas určený na oddych bude opäť o niečo väčšie dobrodružstvo. Pre tých s väčšou fantáziou, ale aj pre tých, ktorí majú veľké detské izby, nie je nič lepšie ako rôzne postele vyzerajúce ako domčeky a iné takmer reálne „stavby“. So zabudovanými zásuvkami, písacím stolom a policami sa detské postele stávajú atrakciou vašej domácnosti, ktorú radi ukážete každej návšteve.