Prečo je výhodné si stavebný stroj požičať

Prečo je výhodné si stavebný stroj požičať? 3 hlavné výhody.

Je jedno či stavebný stroj potrebujete na krátku dobu, napríklad elektrocentrála na dočasné pokrytie nedostupnosti elektrického prúdu, alebo ho chcete používať dlhodobo. Požičanie týchto výkonných stavebných strojov je vždy výhodnejšie, ako kúpa nového stroja, a to nielen z finančného hľadiska. Nákup a servis malých alebo ťažkých stavebných mechanizmov predstavuje nemalé finančné položky, od ktorých vás prenájom odbremení, a zďaleka nepatria k jediným výhodám, ktoré si s požičaným strojom budete užívať.

Dostupnosť a flexibilita

Požičovňa strojov Zeppelin má sieť pobočiek po celom území Slovenska. Stroje ako minibager, rýpadlá, nakladače, si môžete vopred nielen prezrieť, ale aj vyskúšať. Stroj máte k dispozícií vtedy, keď ho potrebujete, na vami určenú dobu. Naše stroje vám navyše radi privezieme priamo na miesto nasadenia.

Servis je na nás

Náš strojový park neustále dopĺňame o nové stroje, aby sme uspokojili požiadavku našich zákazníkov na moderné a výkonné stroje najvyššej kvality. Všetky naše použité stroje absolvujú pravidelný servis a vedú sa im podrobné záznamy o údržbe. Všetky poruchy a opravy nezavinených porúch sú pre vás taktiež zadarmo.

Jednoduchý výpočet nákladov

Ak si požičiavate stroj u nás, dopredu presne viete, koľko vás to bude stáť. Naše sadzby sú pevné a výpočet nákladov tak jednoduchý a prehľadný.