Zatraktívnite si leto záhradným domčekom

J&J Profil s.r.o

Vladina 826

027 44 Tvrdošín

Prevádzka : Zábiedovo

Bc. Ján Jelenčík
Simona Chreneková
+421 949 363 464
+421 948 205 663
janjelencik@gmail.com
simona.chrenekova@gmail.com

Drevené chatky z tatranského profilu sa považujú za absolútne TOP. Tento druh materiálu umožňuje totiž svojimi špeciálne upravenými stranami, aby jednotlivé kusy do seba krásne zapadali. To sa potom odráža v perfektnej kvalite, dlhej životnosti a odolnosti voči poveternostným vplyvom. Mnohí si tatranský profil zamilovali aj kvôli jeho prirodzenej vôni, ktorá dokáže vytvoriť nezameniteľnú atmosféru. Ak teda chcete, aby už toto leto bolo o niečom celkom inom ako tie predošlé a mohli ste napríklad uniknúť z tesného panelového bytu do prírody, docielite to práve cez kvalitné záhradné domčeky. Záujemcov môže potešiť aj skutočnosť, že si ich môžu nechať vystavať podľa individuálnych potrieb a po špeciálnej úprave je v nich možné stráviť aj dlhší čas. Pýtate sa, na koho sa obrátiť, ak máte o takúto záhradnú stavbičku záujem? Dovoľte, aby sme predstavili našu spoločnosť. Na trhu sme už dlhšiu dobu a naše produkty sa ukázali ako mimoriadne obľúbené medzi širokou verejnosťou. Navštíviť nás môžete aj na webe kvalitny-tatranskyprofil.sk.

Nemusíte sa riadiť typizovanou ponukou

Už dlhšie prezeráte ponuku záhradných domčekov, no žiaden nedokáže akosi naplniť Vaše predstavy? Túžite po niečom špeciálnom? S nami si môžete svoje predstavy naplniť. Od konkurencie nás totiž odlišuje aj to, že s obľubou dávame reálnu podobu individuálnym predstavám. Dokážeme Vám vyrobiť domček v rozmeroch od 4m2 do 45m2. Stačí dať svoju ideu na papier, kde zakreslíte tvar a označíte veľkosť. Náčrt nám pošlite na mail a my Vás budeme následne kontaktovať, aby sme sa dohodli na postupe a vypracovaní cenovej ponuky. Do kresby pokojne pridajte aj tvar strechy, umiestnenie dverí a okien… Môžete pridať tiež terasu, altánky alebo detské záhradné domčeky. Nebojte sa vyjadriť i tie najdivokejšie predstavy. Ide predsa o to, aby sme Vám vyrobili domček, ktorý splní Vaše očakávania a zabezpečí pre Vašu rodinu pekné chvíle. Drevené chatky môžeme pripraviť tak, aby boli obývateľné aj v zime. Docielime to napríklad zateplením podláh, striech a stien. Nechajte si vyrobiť záhradný domček na objednávku a začnite plánovať, kam ho umiestnite. Bude to Vaša záhrada, les alebo lúka pri jazere? Je to iba na Vás, no už teraz môžeme garantovať, že i vďaka naším chatkám môžete zažiť zaujímavé leto.

Pre vášnivých záhradkárov

Pokiaľ medzi Vaše hobby patrí aj práca v záhrade, pestovanie najrôznejších kvetín, chutnej zeleniny a ovocia, v tom prípade iste oceníte výhody, ktoré môže záhradný domček na náradie ponúknuť. Máte v ňom uložené všetko potrebné a celkom prehľadne. Okrem toho nie je záhradné náčinie vystavené poveternostným vplyvom, ktoré by ho znehodnotili, no nie je ani na očiach zlodejom. Chatku po skončení práce jednoducho zamknete a predmety v nej zostanú v bezpečí. U nás vyrábame i tie najjednoduchšie modely z kvalitného dreva. Ak ale máte záhradku vzdialenú od Vášho bytu niekoľko kilometrov, môže sa lepšie hodiť denná chatka alebo taká, ktorá je prispôsobená aj na dlhší pobyt. Môžete si tu oddýchnuť, variť, prespať a ukryť sa pred dažďom. Takáto vrcholová stavbička je nielen zateplená, ale aj vybavená odkvapovým systémom. Interiér je taktiež zariadený tak, aby poskytoval maximálny komfort. Rady, ako sa o domček starať, ktoré dostanete od nás grátis, zaručia, že Váš ekonomický a mimoriadne ekologický domček vydrží skutočne dlho. Poradíme, ako sa vyhnúť navlhnutiu, šíreniu hmyzu a drevokazným hubám.

My sme sa Vám už predstavili. Ste na ťahu! Budeme sa tešiť na Vaše nápady, návrhy a objednávky.

Foto: kvalitny-tatranskyprofil.sk