Brázdil & Brázdilová – spoľahlivá advokátska kancelária

Trhová 992/1
960 01  Zvolen
Tel./fax: +421 45/5333 722

e-mail: brazdil@brazdil.sk

Ocitli ste sa na rázcestí a potrebujete právnu pomoc? V bohatej ponuke advokátskych kancelárií sa orientuje ťažko. Našťastie, využívanie právnych služieb dnes patrí k bežným záležitostiam, a preto si môžete dať poradiť niekým, kto mal s určitými profesionálmi dobré skúsenosti. Či už ste podnikateľský subjekt, alebo súkromná osoba, dovolili by sme si odporučiť právne poradenstvo právnickej agentúry Brázdil & Brázdilová. S týmto partnerom po boku vyriešite takpovediac každý problém expresnou rýchlosťou a stanete sa imúnnym voči podvodníkom. V prípade, že momentálne zháňate podobného špecialistu, môžete si okamžite dohodnúť termín.

Seriózna vizitka spoločnosti

Odborný tím advokátov z kancelárie Brázdil & Brázdilová je klientom k dispozícií už od roku 1999. Prvoradou úlohou po Vašom kontaktovaní bude dôkladná analýza problému a hľadanie najvhodnejších riešení. Medzi kvality spoločnosti patrí diskrétnosť, vysoká odbornosť, jazykové znalosti, serióznosť, precíznosť, ale aj flexibilnosť a energickosť. Kanceláriu oslovujú s obľubou ľudia z každého kúta Slovenska, no medzi klientami sú aj zahraniční občania. Advokáti sa vyznajú vo všetkých oblastiach práva. Sú teda k dispozícií v prípade, že sa Vám hodí rozvodový právnik, no tiež poradia v podnikaní, trestnom práve, zdravotnom práve a podobne. Môžete sa na nich obrátiť i s celkom klasickými záležitosťami, ako je vypracovanie zmlúv. Dokážu tiež pomôcť s mimosúdnym riešením sporov. Jednoducho povedané, nič nie je nemožné. Možno je načase, aby ste sa prestali ľutovať a čakať, že sa Vaše starosti vyriešia samé. Vezmite iniciatívu do svojich rúk a zbavte sa ťažkostí raz a navždy.

Presvedčte sa na vlastné oči

Množstvo úspešne vyriešených sporov, roky praxe a spolupráca s tými najlepšími. Aj toto jej advokátska kancelária Brázdil & Brázdilová. Medzi jej dôveryhodných partnerov patria skúsení notári, audítori, súdni znalci, exekútori, tlmočníci a daňovníci. S takouto pevnou a kvalitnou sieťou sa šance na vyriešenie Vášho problému znásobujú a nemôže sa stať, že to niekde bude viaznuť. Viac sa nemusíte obávať o svoju budúcnosť, pretože sa Vám blýska na lepšie časy. Právnici Vás zastúpia pred súdom, dohliadnu na bezproblémový predaj či kúpu nehnuteľnosti, poradia a nasmerujú. Pri svojej práci využívajú inovatívne myšlienky, moderné postupy, ale aj prezieravosť a schopnosť rýchlej orientácie. Dovoľujeme si tvrdiť, že i ten najnáročnejší klient bude spokojný. Hoci ide o advokátsku kanceláriu Zvolen, pole pôsobnosti je neobmedzené. Pokojne sa môžu ozvať i záujemcovia zo vzdialenejších lokalít. Špecialisti sa ihneď chopia Vášho problému a začnú ho riešiť. Nech sa páči, toto je Vaša šanca posunúť sa ďalej a presvedčiť sa o kvalitách spoločnosti na vlastné oči. 

Foto: brazdil.sk