Bratislava Ružinov – výnimočná časť hlavného mesta

Predaj bytov Bratislava

FINEP SK a.s.

Jégého 12

824 28 Bratislava

www: finep.sk

mail: info@finep.sk

infolinka: +421 902 207 207

Rozmýšľali ste niekedy nad životom v hlavnom meste? Ak áno, asi ste sa zaujímali o to, aké sú tunajšie podmienky pre život, či sa tu oplatí sťahovať a podobne. Páčia sa Vám byty Bratislava Ružinov a plánujete si jeden kúpiť?  Možno aj práve teraz porovnávate ponuky nehnuteľností v tejto lokalite alebo jednotlivé časti hlavného mesta všeobecne. Iste zvažuje mnoho alternatív, a preto sme sa Vám rozhodli o niečo detailnejšie predstaviť extra lukratívnu časť hlavného mesta. Snáď sa nám podarí Vaše rozhodovanie uľahčiť. 

Miesto, kde to žije

Bratislavská mestská časť Ružinov sa dnes pokladá za skutočný skvost. Aj keď nie je najväčšia, ba ani obyvateľov nemá najviac, patrí k TOP mestským častiam v našej republike. Jej výhodná poloha a infraštruktúra ju robia obzvlášť zaujímavou. 

Ružinov je pre Bratislavu strategickým územím. Je tu rozvinutá zamestnanosť, obchod, služby a aj novostavby Bratislava sa sústreďujú práve sem. Táto oblasť je domovom pre veľké množstvo mladých rodín s deťmi, ktoré tu majú priaznivé podmienky na vzdelanie a rozvoj.

V Ružinove sa nachádza aj najväčšie bratislavské trhovisko. Nájdete ho konkrétne na Miletičovej ulici, ktorú Bratislavčania radi nazývajú „Miletička“.

Príležitosti pre kultúrne a športové vyžitie

Milovníci zimných športov si prídu na svoje v zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu, ktorý je situovaný na Ružinovskej ulici 4 neďaleko Štrkoveckého jazera. Zmestí sa tu až 3 500 ľudí a hala je domovom HK Ružinov 99 Bratislava. 

jegeho alejNechýba Areál hier Radosť Štrkovec pri Štrkoveckom jazere či Dom kultúry Ružinov, v ktorom sa pravidelne konajú kultúrne aj spoločenské podujatia. O zábavu je tu teda dôstojne postarané. Jednoducho, tieto byty v Bratislave sú vysoko atraktívne a medzi záujemcami o reality obzvlášť obľúbené. O kvalitnom občianskom vybavení svedčí aj fakt, že sa tu nachádza Univerzitná nemocnica Bratislava. Lákadlom sú aj Zlaté piesky, jazero využívané ako prírodné kúpalisko. Okolo vodnej plochy sa tiahne 400 m dlhá a 30 m široká piesočná pláž. Ak veľmi neobľubujete verejné kúpanie, sú tu aj iné možnosti vrátane hrania tenisu, volejbalu, minigolfu a iných športov, pre ktoré sú tu upravené ihriská a kurty.

V prípade, že zvažujete život v Bratislave, dovoľujeme si Vám odporučiť, aby ste sa podrobnejšie zamysleli práve nad Ružinovom.

Foto: © [oscity] / Dollar Photo Club, finep.sk