Túžite po originálnych ušiach?

Už vám nestačia obyčajné náušnice? Chcete vyskúšať niečo nové, niečo, čím sa nemôže pochváliť len tak každý? Plugy, tunely do ucha môžu byť to pravé pre vás.

Byť šedou ovcou a ísť s davom dnes nie je nič moderné. Každý z nás potrebuje mať pocit, že je niečím originálny, výnimočný. Tento pocit môžete dosiahnuť viacerými spôsobmi. Niektorým postačí nejaké vyzývavejšie oblečenie, niekto si potrpí na vlasy bláznivých farieb. Najmodernejšou možnosťou sú plugy do ucha, alebo tunely do ucha. Na prvé počutie to môže znieť doslova strašidelne, ale verte, že ak ste ten výstrednejší typ človeka, ktorý sa chce odlíšiť od „konkurencie“ a spraví pre to čokoľvek, toto je tá pravá vec pre vás. Plugy a tunely sú formy piercingu, ktoré v dnešnej dobe zaznamenávajú obrovský rozmach. Sú založené na jednoduchom princípe, kedy sa dierka v ušnom lalôčiku zväčšuje, čo následne umožní umiestnenie valčeka, alebo plugu. Pýtate sa, čo to je a ako je to možné?

tunel je cool

rozdiel medzi plugom do ucha a tunelom do ucha je jednoduchý – tunel je dutý valček, cez ktorý je možné vidieť naskrz, plug je akýsi štupeľ, ktorým vyplníte celú dieru v lalôčiku. Ako to celé prebieha? Najprv si necháte prepichnúť uši, ako keby ste chceli obyčajnú náušnicu. Vy však nechcete skončiť pri náušnici, ktorú môže mať úplne každý. Preto príde na rad rozťahovák, ktorého úloha jasne vyplýva z jeho názvu – roztiahnuť dieru v ušnom lalôčiku do takej miery, aby sa mohla stať základom pre tunely do ucha, prípadne plugy do ucha. Rozťahovák má zväčša tvar kužeľa, ktorý sa časom čoraz viac zasúva, čím sa diera zväčšuje. Jednochuché! Vám už len zostáva zvoliť si správny dizajn a veľkosť plugu, alebo tunela. Na výber máte obrovské množstvo rôznych dizajnov, takže sa nemusíte obávať, že nenájdete nič podľa svojho gusta. Ideálnym doplnkom k originálnym ušiam je piercing. Piercing vám zaručí originalitu vždy a všade. Hľadáte stránku, kde získate všetky potrebné informácie a vyberiete si správny produkt pre vás? Potom navštívte napríklad Piercing Factory. A hor sa do tunela!