Top English – Top jazyková škola

Top English, s.r.o.

Obežná 4
821 02 Bratislava
Email: office@topenglish.sk
Mobil: 00 421 918 429 186

Aby ste sa nemuseli neustále vracať k nadobudnutým vedomostiam v cudzom jazyku, musíte prísť v prvom rade na to, kde robíte chybu. Pokiaľ toto nezistíte, tak Vás bude učenie stať množstvo námahy, no Vy aj tak nedosiahnete vytúžený výsledok. V prípade, že sa chcete naučiť reč iného národa skutočne dobre, musíte byť trpezlivý, zodpovedný a nanajvýš precízny. Prvoradá je slovná zásoba, na ktorej môžete stavať. Ak sa už viac nechcete tváriť ako samouk expert, obráťte sa na profesionálnu, dynamickú a omnoho efektívnejšiu výučbu. Takú Vám garantuje aj obľúbená jazyková škola Bratislava, ktorá sa do povedomia zapísala ako Top English. Pozrime sa troška bližšie na jej prednosti, ktoré by Vás mohli zaujímať, ak sa chcete naučiť cudzí jazyk raz a navždy.

Nadštandardná úroveň, ktorú si môže dovoliť každý

Klasická cena jazykových kurzov, s akou sa môžete bežne stretnúť, zahŕňa v tejto jazykovej škole hneď niekoľko nadštandardných benefitov. Cieľom špičkového tímu nie je iba podávanie povrchných znalostí z cudzieho jazyka. Učenie je prispôsobené praxi, a teda poznatky získavate na takej úrovni, aby ste ich boli pripravený reálne využívať. Lektori Vás dokážu kvalitne pripraviť na pracovný pohovor, skontrolujú Vám vypracovaný CV či prezentáciu. Jednoducho povedané, pripravia Vás pre život a Vašu potencionálnu kariéru najlepšie ako to len bude možné. Inovatívny kurz angličtiny Bratislava vštepuje svojím klientom také postupy, aby pre nich učenie viac nebolo utrpením, ale práve naopak, aby v ňom našli zaľúbenie. Už viac nemusíte odchádzať z pracovného pohovoru so zvesenou hlavou, lebo Vám miesto opäť vyfúkli jedinci zdatní v niektorom zo svetových jazykov. Žiadne obavy! Práve nastal čas, aby ste sa posunuli vpred a vytvorili miesto pre vlastný úspech. Chceli by ste postúpiť v práci alebo vycestovať za lepším zárobkom do sveta? Nech sa páči, so znalosťou potrebného jazyka to pôjde ľahšie. Veľké množstvo uchádzačov sa zaujíma aj o kurz nemčiny Bratislava, pretože je to európsky jazyk, ktorý otvára nové možnosti s tým, že nemusíte vycestovať až tak ďaleko a opustiť svoju rodinu na veľmi dlhý čas. Neviete, ktoré informácie by ste mali na pohovore použiť a ktoré radšej nie? I toto sa dozviete v jazykovke Top English. Pre študentov je k dispozícií aj knižnica s inojazyčnou beletriou absolútne bez poplatkov. Samozrejmosťou je i postaranie sa o pitný režim klientov a bezplatné wi-fi pripojenie. Pokiaľ viete konverzovať, ale Vám chýbajú napríklad znalosti z gramatiky, alebo sa chcete zdokonaliť rozhovormi s rodenými hovorcami z USA, Kanady, Austrálie či Veľkej Británie, je tu možnosť využiť špecifický kurz. Až 40% lektorov tvoria ľudia z anglicky hovoriacich krajín. Či už je pre Vás atraktívna nemčina pre začiatočníkov, intenzívny kurz angličtiny, obchodný jazyk alebo individuálne hodiny, neváhajte sa prihlásiť. Každému klientovi bude vyhovené.

Mimoriadne efektívna vyučovacia metóda

Možno ste už počuli o metóde SPEAK DIRECT METHOD. Je založená najmä na rozhovoroch, tvorení dialógov, otázok a odpovedí v cudzom jazyku. Určite nám dáte za pravdu, že človek sa v prvom rade musí vedieť v cudzine dohovoriť a vybaviť potrebné záležitosti. Metóda sa zrodila v škole Peritus-Speed School a využíva sa už jedenásty rok. Je zarážajúce, že hoci je nesmierne účinná, využívajú ju iba máloktoré jazykové školy Bratislava (o iných mestách nehovoriac). Vyučovacie hodiny prebiehajú najmä v cudzom jazyku, aby si ho študent čo možno najprirodzenejšie osvojil. Budete tiež nabádaný, aby ste odpovedali celou vetou, a tak si fixovali vetnú skladbu, prekonali komunikačnú bariéru a osvojovali si gramatiku či slovnú zásobu. Každá chybička, ktorá sa počas rozhovorov vyskytne, bude opravená lektorom s tým najlepším úmyslom. Naučíte sa aj na tempo a intonáciu v danom jazyku. Nemusíte si nič zapisovať, k dispozícií sú tu pre Vás kvalitné učebnice a CD. Vďaka nastavenému tempu a neustálemu opakovaniu sa spriatelíte s novým jazykom skutočne veľmi rýchlo.

Veríme, že Top English sa dostane i vo Vašom hodnotení medzi tie jazykové kurzy Bratislava, ktoré skutočne stoja za to. Na záver by sme ešte chceli dať do pozornosti webinár, a teda jazykové semináre angličtiny a nemčiny, ktoré si môžete pozrieť online a učiť sa tak ešte efektívnejšie. Pri učení Vám držíme palce, ale tiež prajeme veľa zábavy.

Zdroj: topenglish.sk

Foto: © [calmlookphoto] / Dollar Photo Club