Predĺžené víkendy na Liptove

Obdobie jarných lyžovačiek sa už skončilo. To však vôbec neznamená koniec zábavy na Liptove. Jasná a jej okolie totiž ponúkajú nespočetne veľa možností, ako stráviť príjemný predĺžený májový víkend. Ak hľadáte inšpiráciu, poradíme Vám!

Romantika vo dvojici

Tento rok nám máj doprial dva predĺžené víkendy. Bola by škoda ich nevyužiť, napríklad aj na strávenie príjemných chvíľ vo dvojici. A na tento účel je ako stvorené ubytovanie Demänovská dolina. Môžete si tu zvoliť príjemné rodinné apartmány Jasná pre dvoch, alebo sa ubytovať v penzióne Villa Flora, ktorý ponúka privátne wellness.

Toto ubytovanie je len na skok od aquaparku Tatralandia. Deň tak môžete stráviť zábavou a relaxom práve tu. Ak milujete prírodu, dopriať si môžete nenáročnú turistiku v podobe prechádzok náučnými turistickými chodníkmi. Spoznáte tak krásy lesov a hôr Nízkych Tatier. Po príjemne strávenom dni je čas na trochu romantiky. Tú Vám dopraje práve spomínané privátne wellness, kde si okrem sauny a vírivky vychutnáte i množstvo typov masáží. Čo tak čokoládová, medová alebo harmonizujúca masáž vo dvojici?

jasna2Ako zabaviť malých nezbedníkov

Krásne počasie a dlhšie voľno priam zvádza vziať deti do prírody. Ak si na rodinný výlet zvolíte práve ubytovanie Jasná, iste sa Vaše ratolesti nudiť nebudú. Pohodlné rodinné apartmány sú totiž ako stvorené pre takéto výlety. Kým budete relaxovať v pekne upravenej záhrade apartmánu, deti sa môžu dosýta vyšantiť na blízkom detskom ihrisku. Bohatý program pre ne pripraví i novootvorené detské kráľovstvo. A ak by počasie náhodou neprialo výletom a radovánkam vonku, všetko vyrieši detské Jašovisko pod strechou. Mnoho možností zábavy ponúkajú i neďaleké aquaparky Gino Paradise a Tatralandia, demänovské jaskyne a historické kultúrne pamiatky, ktorých je v okolí požehnane. Vaše deti nebudú robiť neplechu – jednoducho im na to pri toľkej zábave nezostane čas!

Samozrejme, na svoje si tu prídu nielen zaľúbenci, či rodiny s deťmi. Lokalita je ako stvorená i pre vášnivých turistov, mladých ľudí, či staršie manželské páry. O zábavu, relax a pohodu tu máte postarané.