Založenie spoločnosti bez behania po úradoch? Hračka

Chcete si založiť obchodnú spoločnosť, no najradšej by ste boli, keby to urobil niekto za vás. Nechce sa vám hodiny stáť v radoch na úradoch, vypĺňať formuláre a nasávať depresívnu atmosféru štátnych inštitúcií. Hľadáte niekoho, kto to za vás urobí? Využite služby companyconsulting.sk, ktorá za viac ako päť rokov pomohla vyhnúť sa zložitému procesu zakladania spoločností už tisícom spokojných klientov. Chcete patriť medzi nich aj vy?

Nepodstupujte zbytočne byrokraciu na úradoch

Chcete si založiť akciovú spoločnosť? Nie je problém. Chcete si založiť komanditnú spoločnosť? Ešte menší problém. Chcete si založiť spoločnosť s ručením obmedzeným? Nechajte si založiť s.r.o. profesionálmi z Company Consulting a zbavte sa zdĺhavého 10 dňového procesu zakladania spoločnosti. Žiadne úrady, žiadne boľavé nohy z nekonečného postávania, žiadne čakanie a nervózne podupkávanie v rade, žiadna byrokracia. Založenie spoločnosti je teraz gombička.

Ak sa vám bude na Slovensku s vašou spoločnosťou dariť a budete chcieť expandovať na nové zahraničné trhy, napríklad na český trh s obrovským potencionálnom, využite opäť služby Company Consulting a nechajte si založiť spoločnosť u našich bratov. Opäť bez akýchkoľvek behačiek po úradoch môžete rozvíjať svoje podnikania na novom trhu, na ktorom na vás čakajú nové možnosti, príležitosti ale aj hrozby, tak buďte opatrný.

Poznáte ready made spoločnosť?

Ready made spoločnosť je spoločnosť založená na ďalší predaj. Je zapísaná vo všetkých potrebných registroch a úradoch, aj preto môžete po jej zakúpení začať podnikať prakticky okamžite. Preto ak máte skvelý nápad, ktorý chcete pretaviť do svojho výnimočného know-how, neváhajte ani chvíľu, kúpte si ready made spoločnosť a začnite podnikať už o pár hodín. Nenechajte si znechutiť začiatok podnikania byrokraciou či dlhým čakaním. Môžete začať aj teraz hneď.

Photo by Ambro / freedigitalphotos.net