Sezóna čistenia fasád je tu!

Sezóna čistenia fasád je tu! Vyberte si profesionálnu starostlivosť pre váš domov.

Slnko svieti, voda láka… a nielen to. Leto je ideálnym obdobím nielen na perfektnú dovolenku, ale aj na čistenie fasády. Prečo? Pretože slnečné lúče rýchlejšie vysušia čistiacu emulziu, a tak vidíte výsledky čistenia fasády omnoho skôr. To znamená… rýchlejšie než za 15 minút. Že to znie ako rozprávka? Omyl. Je to fantastická realita.

Nie je čistenie ako čistenie

Ak sa už pre čistenie fasády domu alebo bytovky rozhodnete, myslite aj na to, aby ste si zvolili spoľahlivú firmu. Na Slovensku sa zvyčajne stretneme s vysokotlakovým čistením. To využíva wapky, ktoré striekajú prúd vody zmiešanej s chemikáliou na fasádu domu. Inak povedané – vašu fasádu doslova umývajú od nečistôt.

Nevýhod má tento spôsob čistenia fasády niekoľko. Po prvé, vysokotlakové čistenie síce umyje fasádu, no zašpiní všetko okolo. Vrátane schodov, okien, dverí, terás či balkónov. S čistením fasády si tak síce nebudete musieť robiť starosti, no po nej vás čaká upratovanie.

Po druhé, tlak z wapky môže fasádu ľahko poškodiť.

Ak sa tak stane, vzniknú štrbiny, do ktorých sa dostane voda. V nej sa plesniam, riasam, lišajníkom a machom darí. No tie sa predsa čistením fasády majú odstrániť, no nie?

Ukážka ekologického čistenia fasád - Bomba Fasáda

Ukážka ekologického čistenia fasád – Bomba Fasáda

Nehovoriac o tom, že ak sa fasáda poškodí a vy si to nevšimnete, o pár rokov vás čaká jej nákladná oprava.

Po tretie, pri vysokotlakovom čistení zaplatíte skryté poplatky za vodu a elektrinu, ktoré sa na faktúre za služby neobjavia.

A po štvrté, firmy využívajú pri vysokotlakovom čistení fasády chemické prípravky, ktoré stekajú do okolia domu či bytu a škodia tým prírode.

Revolučné čistenie fasády zrodené na Slovensku

Kým iné firmy sa uspokojili s klasickou metódou, jedna spoločnosť na Slovensku sa rozhodla vybudovať si vlastnú cestu. Chemické roztoky nahradila 100 % rozložiteľnou emulziou a wapky valčekmi a štetcami.

Vďaka tomu dosahuje dokonalý čistiaci efekt, pri ktorom nehrozí poškodenie fasády. Firma upustila aj od lešení a radšej stavia na vysokozdvižné plošiny. Inými slovami – spoločnosť Bomba Fasáda upravila celý čistiaci proces tak, aby priniesla maximálne kvalitný výsledok bez akýchkoľvek nepríjemností.

Čistenie fasády - Bomba Fasáda

Čistenie fasády – Bomba Fasáda

Pri Bomba Fasáda sa tak nemusíte báť skrytých poplatkov. Okrem toho ponúka firma aj bezplatnú ukážku. Počas nej vám predvedie efekt svojho čistiaceho roztoku. Jeho výsledok je viditeľný už do 15 minút.

Kdekoľvek bývate, Bomba Fasáda za vami príde

Kontaktovať Bomba Fasádu môžete jednoducho cez ich web, kde nájdete formulár, telefónne číslo aj email. Termín ukážky je potom už na vás. A ak váhate, pretože nebývate práve vo veľkom meste, žiadny problém. Bomba Fasáda ponúka čistenie na celom území Slovenska.