Nájdite si vytúžené bývanie v Bratislave!

Svoj život s hlavným mestom Slovenska spája mnoho ľudí zo všetkých kútov Slovenska. Tí vedno s hľadaním práce hľadajú aj fajn možnosti na bývanie v Bratislave. Ak je to aj váš prípad, mali by ste zbystriť pozornosť. Niektoré byty v komplexe Première sú stále voľné.

Première je ambicióznym projektom českej developerskej skupiny Finep, ktorá sa na území Slovenska podieľala napríklad na výstavbe Jégého aleje. Dosiahne Première úspech aspoň porovnateľný s týmto projektom? Má na to všetky predpoklady.

Keď sa povie Première

Čísla týkajúce sa projektu Première okamžite zaujmú: 23 podlaží, 1 až 4-izbové obytné jednotky, výmera v rozmedzí od 32 do 125 metrov štvorcových. Skvelý predpoklad príjemného bývania pre singles i mladé rodiny, čo poviete? Tieto byty na predaj v Bratislave sú zaujímavé aj preto, že každý jeden disponuje vlastnou terasou, lodžiou alebo balkónom.

Parkovacie miesta i obchodné priestory

Budúci majitelia okrem nadzemnej zelenej terasy iste ocenia aj skvele vyriešené parkovacie miesta. Tie sú neodmysliteľnou súčasťou podzemnej trojpodlažnej garáže, vybavenej dokonca nabíjacími stanicami pre elektromobily. Prízemná časť objektu zase patrí kancelárskym a obchodným priestorom, kde môžete realizovať svoje podnikateľské nápady.

Kde sa Première vlastne nachádza?

Komplex patrí medzi vychytené novostavby Bratislavy. Ak sa budete chcieť prísť pozrieť na budovu, prípadne si rezervujete prehliadku zariadeného vzorového bytu, vaše kroky budú smerovať do Starého Mesta, konkrétne na Šancovu ulicu. Nemôžete ju minúť – ide o životom prekypujúce miesto, ktoré vo svojom okolí ponúkne miesta na oddych, ale aj reštaurácie, obchody, poštu či výchovno-vzdelávacie zariadenia pre deti.

K dobru tejto lokality musíme pripočítať aj ideálne možnosti napojenia sa na dôležité cestné komunikácie smerujúce k letisku, na diaľnicu či k železničnej stanici. Miestu ani obytnému domu Première nechýba naozaj nič.