Veľkoobchod zlatých šperkov ponúka spoluprácu novým obchodným partnerom

Spoločnosť Starlit Bratislava je významným slovenským veľkoobchodným predajcom zlatých šperkov na Slovensku. Hľadáte obchodného partnera pre svoje klenotníctvo?Veľkoobchod zlatých šperkov Starlit ponúka nielen zlaté šperky, ale aj zlaté hodinky a strieborné šperky. V ponuke veľkoobchodu nájdete predovšetkým jedinečné designové a luxusné šperky, osadené perlami, briliantami a rôznymi drahými kameňmi. Pokiaľ teda hľadáte veľkoobchod zlatých šperkov, už nemusíte naslepo zadávať do vyhľadávačov na internete „velkoobchod zlato“, ani „velkoobchod zlatych sperkov“. Kvalitného partnera ste práve našli.

Šperky, ktoré Starlit Bratislava dováža a ponúka, prechádzajú prísnou kvalitatívnou internou kontrolou firmy a samozrejme sú z hľadiska rýdzosti kontrolované Puncovým úradom Slovenskej republiky. Rýdzosť šperkov dodávaných firmou je 585/1000 a odpovedá 14karátovému zlatu. Pokiaľ je šperk osadený diamantom, dodáva sa vždy aj so špeciálnym certifikátom pre diamanty.

Sortiment veľkoobchodu uspokojí aj najnáročnejšie klenotníctvo

Veľkoobchod zlatých šperkov Starlit má vo svojom sortimente zlaté šperky z bieleho aj žltého zlata. Šperky sú zdobené drahými kameňmi, ale aj lacnejšími a medzi zákazníkmi veľmi obľúbenými zirkónmi. Sortiment tvoria dámske, pánske aj detské šperky. Nosný sortiment obsahuje zlaté prstene, náramky, náušnice, prívesky, retiazky, náhrdelníky a brošne. Súčasťou sú dizajnovo zaujímavé sety a zlaté hodinky. Časť aktuálnej kolekcie nájdete aj na webových stránkach www.starlit.sk.

Veľkoobchod ponúka trendy z celého svet

Starlit Bratislava si zakladá na kvalite, ale aj módnosti ponuky svojho sortimentu. Zástupcovia firmy sa účastnia výstav a veľtrhov po celom svete, sledujú trendy a vyberajú tie najmódnejšie kolekcie šperkov pre nasledujúce sezóny. Vďaka tomu dokáže Starlit obchodným partnerom z celého Slovenska ponúknuť pre ich zákazníkov skutočne tie najnovšie módne trendy.