Vysnívaná spálňa na mieru

Práve spálňa patrí k top miestnostiam, pretože v nej nielen spíme, ale i relaxujeme, prežívame krásne chvíle svojho života a odpočívame. Spálňa je miesto v našom príbytku, kde môžeme byť uvoľnení. Práve preto nejeden z nás sníva o veľkej posteli, krásnom šatníku, praktickej komode a malých nočných stolíkoch.

 

Všetko na mieru a do detailov

            Neobmedzujte sa len na bežne dostupný nábytok, pri ktorom musíte robiť kompromisy. Postele a spálne na mieru splnia vaše predstavy o spálni. Všetko zladíte podľa seba, vyberiete umiestnenie, určíte rozmery, navrhnete všetky detaily. Len vy totiž najlepšie viete koľko šuplíkov potrebujete na všetku drobnú bielizeň a ako vysoko musia byť zavesené kabáty tak, aby neboli ošúchané a pokrčené.

Spálňa na mieru splní všetky vaše požiadavky vrátane farebného prevedenia a dizajnu. Môžete zväčšiť priestor spálne praktickými zrkadlami, alebo sa rozhodnúť pre moderné lakované sklá vo farbe stien spálne. Všetko tak bude v jednom štýle zladené tak, ako si to predstavujete. Kombinovať môžete viaceré prvky, alebo sa držať radšej klasiky a celú spálňu riešiť len v jednoduchých líniách.

 

Poriadna skriňa

             K spálni neodmysliteľne patrí poriadna skriňa do ktorej uložíte všetky svoje veci. Bežné skrine nie sú dostatočne vysoké ani priestranné – vzniká zbytočne využitý priestor nad skriňou alebo v kútoch spálne. Vstavané skrine na mieru vyplnia všetok priestor čím vám poskytnú dostatok miesta. Navyše sa pre ne môžete rozhodnúť aj vtedy, keď skriňa je to jediné, čo chcete vymeniť. Nie je problém doladiť novú vstavanú skriňu k už existujúcemu nábytku.

U niektorých firiem je dostupný aj online návrh skrine aby ste videli finálnu podobu a približnú cenu za vyhotovenie. Ihneď tak zistíte nielen približnú sumu, ale aj konečné rozmiestnenie.