Romantika a zároveň dovolenka s deťmi?

Málo hotelov je takých univerzálnych, že dokáže ponúknuť zábavu pre tých najmenších a aj pre tých starších. Doteraz ste sa vždy prispôsobovali vy svojim deťom, kde budete tráviť víkend. Veď deti dorastú a potom si užijete aj vy. Ale už sa nemusíte prispôsobovať. Nie, nebudete nechávať deti doma – užijete si aj vy, aj vaše deti. Kde sa nachádza takéto miesto? Družba hotel v Nízkych Tatrách. Začína sa vám to páčiť viac a viac? Niet sa čomu čudovať.

Urobte si rodinný výlet

Nízke Tatry, Jasná, či je leto, či je zima, nudiť sa nebudete. Vždy vám dalo zabrať, kým ste pre deti vymysleli taký program, ktorý by sa im páčil? Vždy ste sa báli, že sa deti nebudú mať ako zabaviť? V Družba hoteli vám toto nehrozí. Pre deti je pripravený bazén, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, biliard, detský kútik či štvorkolky. Takže žiadne vymýšľanie programu, stačí deti vypustiť z izby a ony si už program nájdu samy. Dovolenka v Tatrách s deťmi? Nielen pre deti, ale aj pre vás, neveríte?

Romantika pre starších

Doteraz ste boli radi, keď ste si na dovolenke s deťmi dopriali večer fľašu vína, keď boli v posteli, a únavou zaspali. Teraz si doprajte väčší luxus – vírivky, drevené kade, saunu, bazén, masáže. To všetko len pre vás. A čo deti? O tie sa vám postará opatrovateľka, ktorú vám zabezpečí hotel. Takže žiadny stres o to, či sú deti v poriadku a či sa im náhodou nič nestalo. Iba vy, váš partner a nekonečný relax.

Umocnite romantiku

Keď ste sa už dostali do takejto romantickej nálady, bola by škoda, keby ste svojho partnera či partnerku nepotešili drobným, no o to prekvapivejším darčekom. Nemusia vždy dostať darček len deti, doprajte si aj vy. Partnerku potešte náušnicami a partnera napríklad peknými manžetovými gombíkmi. Úplná drobnosť, no dodá to atmosfére vášho výletu úplne iný nádych. Romantickejší.