Elegancia verzus street style: Čo uprednostníte Vy?

Tak, ako je každá žena iná, jedinečná, aj ich vkus sa líši. Našťastie, módni tvorcovia s tým rátajú, a tak máme k dipozícii rôzne módne značky, ktoré ponúkajú rozmanité dámske oblečenie. Od elegantných, klasických kúskov až po uvoľnenú módu pre mladé rebelky aj športovkyne.

Vy ste zástankyne akého štýlu? Hlasujete za modely značky Mango alebo ste fanynky športovej módy od Roxy?

 

Pre štýlové elegánky aj značkové pohoďáčky

Je tu obľúbená, kvalitná a rokmi overená španielska odevná značka Mango. Trendy kúsky z dielne  dizajnérov Manga milujú ženy aj muži na celom svete, uznávajú ju fashionistky a nosia ju mnohé celebrity. Prečo? Lebo v kolekciách tejto značky nájdete vždy tie najhorúcejšie trendy aktuálnej sezóny, ale aj klasiku, ktorá nesmie chýbať v šatníku žiadnej ženy. Čo však robí Mango skutočne výnimočným, je kombinácia kvality, štýlu a priaznivých cien. Aj z toho dôvodu čoraz viac Sloveniek i Slovákov miluje oblečenie z Manga.

 

16404575Niečo viac o značke

Mango je španielska nadnárodná módna značka a odevná firma so sídlom v Barcelone. Špecializuje sa predovšetkým na výrobu oblečenia a módnych doplnkov pre ženy.

Má vyše 6 500 zamestnancov, pričom na svete je viac ako 1 000 obchodov značky Mango v 89 krajinách na piatich svetadieloch.

Značka Mango si stráži renomé, aj preto ponúka každú sezónu novú kolekciu trendy a kvalitných kúskov. Jednoducho udáva štýl, aj za pomoci hviezdnych dám, ktoré sa stali tvárami značky. Okrem iných to boli sestry Cruz – Monica a slávnejšia Penelope, ktoré dokonca pre Mango navrhujú vlastnú líniu inšpirovanú pánskym štýlom.

Aktuálne ponúka Mango línie “HE” (pánska pohodlná a elegantná móda), “MNG jeans” (kvalitné rifle), “Mango touch” (trendy doplnky – okuliare, topánky, šperky aj kabelky), spomenutú kolekciu “Penelope” navrhnutú herečkou Penelope Cruz, kolekciu “Why not” pre zrelšie ženy nad 40 a tiež rôzne limitované kolekcie, ktoré sa často obmieňajú a nájdete ich iba vo vybraných predajniach.

 

68946276Móda nielen pre surferky

Značka Roxy vznikla v roku 1990 ako dámska odnož obľúbenej športovej značky Quiksilver. Túto dynamickú značku preferujú najmä ženy obľubujúce aktívny životný štýl a tiež tie, ktoré ocenia kvalitu. Roxy ponúka športové oblečenie, obuv aj príslušenstvo pre skateboardistky. Typické sú pre ňu odvážne farby aj motívy a zaujímavé strihy modelov. S dôrazom na funkčnosť a pohodlnosť.

Roxy je celosvetovo uznávaná značka, ktorá podobne ako Quiksilver uzrela svetlo sveta vo vodnom prostredí. Na samom začiatku vznikla kolekcia pre surfing, ktorá sa objavila na konci leta roku 1990 a okamžite zaznamenala veľký úspech. O dva roky neskôr však už prišla Roxy aj s kolekciou džínsov a tiež s prvými kúskami zimného oblečenia. Už od samého vzniku sa tak Roxy profilovala ako módna značka symbolizujúca horský a prímorský životný štýl.

V súčasnosti nemá Roxy rovnocennú konkurenciu, nakoľko všetky surferky, snowbordistky aj skatebordistky ju jednoducho zbožňujú. A nielen ony. Modely z dielne Roxy milujú všetky aktívne ženy bez ohľadu na vek a šport, ktorý praktizujú.