Keď aquapark, tak Tatralandia

Aquapark Tatralandia

Ráztocká 21

031 05 Liptovský Mikuláš

Slovensko

Bazény, tobogány, wellness či keltský saunový svet, toto všetko nájdeme na jednom mieste. Tatralandia na Liptove je najväčším aquaparkom na Slovensku. Svojim návštevníkom ponúka všetko, čo od aquaparku očakávajú, a teda zábavu, dobrodružstvo a relax.

Na svoje si príde každý

Milovníci kúpania a čľapkania majú k dispozícii spolu 14 bazénov so slanou, termálnou alebo čírou vodou a teplotou do 36°C. Navyše má táto voda blahodarný vplyv na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

V Tropical Paradise môžete okúsiť liečivé účinky thallasso terapie. Táto terapia nazývaná aj liečba morom nielen zlepšuje krvný obeh a stav pokožky, ale má skvelý vplyv aj na stav celého tela.

Na tobogány zas nedajú dopustiť milovníci dobrodružstva a adrenalínu. Niektoré sú dokonca k dispozícii po celý rok.

Keltský saunový svet – prvý krok k zdraviu a kráse

Ak chcete zregenerovať a uvoľniť celé telo, nie je nič lepšie ako tento komplex 19 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr. O Vaše zdravie sa tu postará hydroterapia, aromaterapia aj muzikoterapia.

Kde zahnať hlad a uhasiť smäd?

Prvou možnosťou je Paradiso Restaurant. Táto vôbec najväčšia reštaurácia v areáli ponúka až 200 miest na sedenie. Vybrať si môžete tradičnú, ale aj exotickú kuchyňu.  Ak si chcete občerstvenie alebo koláčiky vychutnať priamo v bazéne, navštívte Marina Bar alebo Barbados Bar.

Aquapark v srdci Liptova

Liptov je bezpochyby jedným z najkrajších kútov Slovenska. Krásna príroda, termálne pramene, jaskyne a ľudové tradície. Toto všetko ho robí takým výnimočným.

Centrom stredného Liptova je Liptovský Mikuláš a práve tu nájdete obľúbenú Tatralandiu, ktorá je k dispozícií počas celého roka.                                          

Zdroj: tatralandia.sk

Foto: mojliptov.sk