Rádiové oplotenie vymedzí hranice pre vášho psíka

S obstaraním psa prichádza veľa starostí a povinností. A ak opomenieme zaistenie vhodného zariadenia (obojok, granule, miska, búda), budete ešte riešiť jeden problém spojený so záhradou. Keď že rozľahlá záhrada prechádza do voľnej prírody bez oplotenia, pravdepodobne sa budete strachovať o svojho nového člena rodiny. Aby sa nevzdialil z prednej časti záhrady, budete hľadať ideálne riešenie. Prikovať zvieraťu reťaz na krk je obmedzovanie jeho slobody, a preto by ste mali siahnuť po voľnejšej a príjemnejšej alternatíve. Na mysli máme rádiové oplotenie, ktoré si obľúbilo veľa majiteľov psíkov a kynológov.

Môžete si vybrať rádiové oplotenie zo širokej ponuky internetového obchodu ElektronickeObojky.sk, ktorý sa vyznačuje bohatým produktovým portfóliom. Konkrétne rádiové oplotenie si vyberiete podľa toho, akého máte psa a aká je veľkosť pozemku. Keďže je všetok sortiment skladom, objednaný tovar vám bude odoslaný do 24 hodín.

Ako rádiové oplotenie funguje?

pif-300_contentsRádiové oplotenie pracuje na podobnom princípe ako klasické elektrické ohradenie. Po obvode pozemku, respektíve vymedzeného priestoru, sa natiahne drôt s pripojenou riadiacou jednotkou. A riadiaca jednotka, ktorá vysiela do drôtu elektrický signál, je napájaná prostredníctvom elektrickej siete. A akonáhle sa váš štvornohý priateľ priblíži k hranici, dostane elektronickým obojkom impulz. Nemusíte sa ničoho obávať, impulz je bezbolestný. Neohrozuje vášho psíka na zdraviu. A keďže sú psy múdre zvieratá, ihneď maznáčik pochopí, že sa má vrátiť späť.

Ak si nebudete vedieť rady s výberom konkrétneho rádiového oplotenia, môžete sa poradiť s odborníkom. Internetový obchod poskytuje bezplatné poradenstvo. Konečne môže váš psík behať po záhrade, bez toho aby vám nevedomky utiekol do voľnej prírody.