Dôležitá adresa Nízke Tatry

Jasná Nízke Tatry, a.s.

Demänovská Dolina 72

032 51 Liptovský Mikuláš

Slovensko

Zdá sa Vám priskoro uvažovať o lyžovaní? Rozhodne to tak nie je, pretože teraz je ten najideálnejší čas. V Tatrách už napadol prvý sneh, tak prečo neupriamiť svoju pozornosť na stredisko Jasná Nízke Tatry? Nájdete ho priamo v lone krásnej prírody.

Každý kúsoček tohto malého raja si doslova zamilujete. Na Slovensku neexistuje asi krajšia lokalizácia ako sú Nízke Tatry, ktoré sú súčasťou národného parku NAPANT.

Krásna príroda, ale najmä zábavná lyžovačka. Jasná Nízke Tatry je najväčšia lyžiarska aréna na Slovensku. Ponúka skvelé podmienky na zimné športy, nespočetné množstvo aktivít a nuda je tu neznámy pojem.

Nezáleží, či tu prídete s rodinou, kamarátmi alebo sólo, Nízke Tatry ponúkajú aktivity a zábavu pre každého.

Jasná Nízke Tatry je rozdelená na viacero častí. Najvýznamnejšia je časť Záhradky a ľahké zjazdovky nájdete aj v časti Otupné, čo je v blízkosti najnovšej kabínkovej lanovky GrandJet.

Sezóna tu začína v decembri a trvá až do apríla. Čaká tu na Vás päť sedačkových lanoviek, jedna kabínková (pri hoteli Grand), 10 lyžiarskych vlekov a 20 zjazdoviek. Nechýbajú tri trate pre bežecké lyžovanie. Ani milovníci nočného lyžovania nebudú sklamaní, keďže stredisko ponúka aj nočné osvetlené lyžovanie.

Na toto všetko sa môžete tešiť a rezervovať si pobyt v niektorom z ubytovacích zariadení. Nenechávajte to na poslednú chvíľu, pretože sa môže stať, že zostanete bez rezervácie. Odborníci predpovedajú na tento rok tuhú zimu, takže v lyžiarskych strediskách by to malo žiť naplno. 

Čo bude nové v zimnej sezóne 2014/2015?

Môžete sa tešiť na ešte lepšiu a tiež kvalitnejšiu lyžiarsku sezónu, o ktorú sa postarajú nové vychytávky. Okrem toho, že na Vás čaká nová reštaurácia ROTUNDA, 6-sedačková lanovka Lúčky a tiež nové kilometre zasnežovaných zjazdoviek, iste Vás poteší aj dokončená 15-miestna lanovka Kosodrevina – Chopok.

Inou alternatívou skvelej lyžovačky môže byť aj Jasná Chopok Juh, stredisko v centrálnej časti Nízkych Tatier v Bystrej doline. Toto stredisko ponúka takisto zjazdovky pre začiatočníkov i pre profesionálov (spolu ich tu je 8).               

Nechajte svoje líčka vyštípať mrazom a srdce pookriať nezabudnuteľnými okamihmi.

Zdroj: jasna.sk

Foto: kde.sportujeme.sk