3 tipy ako potešiť najlepšiu kamarátku

Blížia sa narodeniny vašej kamarátky alebo má zlomené srdce a chcete jej urobiť radosť? Ako najlepšia kamarátka určite viete, čo ju poteší najviac, ale malá inšpirácia a niekoľko tipov určite nebudú na škodu. Okrem toho ak sa poznáte už naozaj dlhú dobu, môže sa stať, že sa vám jednoducho minú originálne nápady.

Spravte si deň pre seba

Je pravda, že občas nás pohltia každodenné starosti a jednoducho nemáme toľko času na svojich blízkych ako by sme chceli. Pri príležitosti narodenín najlepšej kamarátky by ste asi obe mali rezervovať jeden deň pre seba. Začať môžete raňajkami a dobrou kávou v príjemnej kaviarni a pokračovať nákupmi, kinom, návštevou wellnessu, galérie či divadla. Alebo môžete celý deň lenošiť doma, pozerať obľúbené filmy a jesť na čo budete mať chuť. Raz do roka si určite môžete užiť.

Takýto deň alebo celý víkend je skvelý nie len ako oslava. Čas by ste si mali nájsť hlavne ak má vaša kamarátka zlomené srdce, niečo ju trápi alebo jednoducho potrebuje vypnúť. Občas je nevyhnuté zmeniť prostredie, relaxovať a prísť na iné myšlienky. Pohoda a dobrá nálada je najlepší darček pre každého.

Vlastnoručne vyrobené darčeky sú stále tie najlepšie

Z bežne dostupných vecí a materiálu sa dá vyrobiť všeličo a nemusíte byť ani extra zručný nadšenec handmade výrobkov. Na internete nájdete videá a foto návody na výrobu náramkov, náušníc, šperkovníc, mydielok a inej kozmetiky ale aj rôznych módnych doplnkov. Skutočne záleží len na vás a vašej šikovnosti a vkuse, vyrobiť sa dajú aj praktické veci do domácnosti.

Nech už vlastnými rukami vyrobíte čokoľvek, dáte tým najavo, že vám na obdarovanej osobe naozaj záleží. Vlastnoručne vyrobený darček znamená, že ste obetovali viac ako len peniaze – obetovali ste svoj čas a energiu a to je rozhodne cennejšie ako drahé dary.

Fotky ako darček

Aj spomienky na príjemné chvíle vedia zahriať pri srdci a potešiť, najmä ak má vaša kamarátka  ťažké obdobie. Fotky sú skvelý spôsob ako si pripomenúť šťastné obdobie a úžasné momenty svojho života. Fotografie ale nepatria iba na sociálne siete alebo do albumy, tam sa na ne čoskoro zabudne. Dajte vyrobiť napríklad hrnček so spoločnou fotkou z párty, z dovolenky alebo z inej na akcie na ktorú rady spomínate. Nálada sa jej tak zlepší aj pri popíjaní rannej kávy.

Ďalšou možnosťou je fotka na tričku. Podarilo sa vám zachytiť oslávenkyňu v nejakej vtipnej situácií? Ak má zmysel pre humor potlač trička môže byť  fotka doplnená trefným nápisom. Pokiaľ chcete niečo “serióznejšie” vyberte skupinovú fotku s celou partiou a dajte ju vytlačiť na tričko. Aj keď do spoločnosti sa v ňom vaša kamarátka asi nevyberie, len tak na doma alebo na spoločné výlety bude ako stvorené.

Viac darčekov na: copycentrum.itoffice.sk