Turecko a nočný život? Favoritom je Halikarnas

Halikarnas The Club

Cumhuriyet Cd. 48400

Bodrum – Muğla

Turecko

Tak túto adresu navštívi niekedy aj cez 5.000 ľudí za noc. Návšteva klubu Halikarnas, symbolu tureckého nočného života a jedného z najobľúbenejších klubov sveta, je ozajstným zážitkom.  

Nočný klub Halikarnas bol otvorený v roku 1979. Možno práve lokalita, zábava na prvotriednej úrovni a luxusná atmosféra z neho spravili jeden z najatraktívnejších klubov na svete.

V tomto vychýrenom mieste pravdaže nechýbajú známe celebrity, svetoví umelci a špeciálne show. Pričom celebrity tu nechodia len vystupovať, ale radi sa tu aj zabávajú. Na pravidelnom poriadku sú aj vodné párty. Hlasná hudba, LED osvetlenie, 3D efekty a bláznivé kostími sú tu samozrejmosťou. Show v Halikarnas vytvára svetoznámy direktor a choreograf  Gary Lloyd.

Veľa ľudí po celom svete, a to hlavne mladých, sníva o tom, že raz  navštívi tento známy klub. Avšak, aj tento na prvý pohľad dokonalý nočný klub má aj svoje mínusy Jednou z nich sú napríklad privysoké ceny. Za vstupenku zaplatíte okolo 28 eur a  za drink od 10 do 15 eur.

Halikarnas disco je rozmerný nočný klub pod holým nebom. Práve to ho robí takým výnimočným. Okrem zábavy si tu teda môžete vychutnať aj nádherný pohľad na nočnú oblohu alebo na more. Niet divu, že býva často preplnený, najmä v hlavnej sezóne.

Disco bar Halikarnas bol prvým klubom, ktorý priniesol do tureckého priemyslu zábavu svetovej kvality. Tento najväčší nočný klub v Európe sa stal synonymom Bodrumského a Tureckého nočného života.

Spomínaný nočný klub navštívili aj tieto svetoznáme hviezdy: Mick Jagger, Bette Midler, Dustin Hoffman, Princess Caroline, Princess Margareth, Lady Sarah Armstrong, Rockefellers, Valentino, Richard Bronson, Designer Ferre, Phil Collins, Michael Caine a mnohí ďalší. Pripojíte sa k nim?

Zdroj: bodrumfun.com, mydestination.com

Foto: forum.kusadasi.biz