Zlepšenie komfortu v bežnom živote

Zdravý človek má milión želaní, chorý má len jedno. Práve preto existujú spoločnosti ako je Velcon, ktoré sa starajú o skvalitňovanie života ľuďom s obmedzenou pohyblivosťou pomocou technických a technologických pomôcok. Sloboda je totiž jednou z najvyšších hodnôt a priorít človeka. A aj vtedy, keď ide o slobodu pohybu.

Pre človeka odkázaného na iných ľudí, nie je bežné vybehnúť pár schodov a doraziť takto do cieľa. Takýmto ľuďom firma Velcon, svojou prácou prinavráti radosť z bežných dní. Na trhu pôsobia už viac ako trinásť rokov. Ich výsadou a firemným krédom je poskytnúť komplexné služby a riešenia ľuďom trpiacim telesným hendikepom pri odstraňovaní bariér tam, kde bývajú alebo sa najčastejšie pohybujú.

Zariadenia pre imobilných ľudí

1O tom čo je to schodolez som sa dozvedela len nedávno. Áno som zdravá. A som za to veľmi vďačná. Mám kamarátku, ktorá robí na úrade, kde rieši aj tieto veci pre ľudí s fyzickými obmedzeniami pohybu. Pre nich je to neoceniteľná pomôcka pri bežných veciach, ktoré nám zdravým jedincom prídu úplne obyčajné.

Bezbariérový prístup do bytu alebo domu je obrovskou pomocou pre ľudí odkázaných na invalidný vozík. Tak isto ako nájazdové rampy, zdvihák pre imobilných obyvateľov a výťah pre imobilných. To všetko sú neoceniteľné pomôcky v ich bežných životoch. Stoličkové výťahy, zdvíhacie plošiny, výťah na schody, rampa pre imobilných, .. Tieto zariadenia ocenia ľudia aj v rodinných domoch z viacerými podlažiami.

Nenechávaj si túto informáciu pre seba

Všetky tieto vyššie menované zariadenia, ktoré tvoria bežný sortiment spoločnosti sú vysokokvalitné od popredných európskych výrobcov, ktoré prešli certifikáciou medzinárodných skúšobní ako sú TÜV, IMQ atď. Bezpečnosť prepravovanej osoby je vždy na prvom mieste s najvyššou prioritou. V súčasnosti tieto zariadenia využíva asi 2000 spokojných klientov na Slovensku, ktorých život sa zlepšil aj vďaka takýmto zariadeniam.

Ak máš vo svojom okolí niekoho o kom vieš, že by mu niečo z týchto zariadení zlepšilo jeho život. Neváhaj prosím ani minútu a povedz mu o ďalších možnostiach, ktoré má. Viac možností znamená lepší život.