Malí fešáci a fešandy

Nepatríte práve k topánkovým maniakom, ale aj tak máte minimálne jednu poličku v botníku zaplnenú topánkami do každého počasia? O ženách nehovoriac. Majú modely dámskej obuvi na každú príležitosť a v rôznych farbách. A mnohokrát nezaostávajú ani najmenší! Detská obuv má tiež svoje kategórie a bohatý výber topánok pre dievčatá aj chlapcov, do každého ročného obdobia a v rôznych veľkostiach. Od malých športových botasiek, v ktorých zvládnu väčšinu roka behať po vonku, po ľahké plážové modely. Šľapky alebo letné sandále v ženskom aj mužskom prevedení sa zídu nielen počas pobytu pri mori. V horúcich prázdninových dňoch nebudú školáci chodiť v ničom inom! Je zbytočné pariť si nohy v ponožkách a botaskách, keď je vonku nad tridsať stupňov. Takisto v zime treba topánky, ktoré sú teplé a nepremokavé, aj keď nenasneží, ale prší. Napokon, v najchladnejšom ročnom období sú práve dáždniky častým spoločníkom pri pobyte vonku. Dobré topánky k tomu potrebujú všetci. Aj tí najmenší!

Investovať do detských topánok, alebo nie?

S malými číslami je však často problém. Rodičia nevedia, ako veľmi investovať do topánok, najmä ak majú ešte malé deti, ktorým sa v priebehu roka noha zväčší aj o číslo. Kupovať modely príliš dopredu nie je veľmi dobrá stratégia. Aj keď sú po zime snehule vo výpredaji, na malú nohu radšej kupujte pred zimou, aby sa hneď vynosili.

Keď už, tak už

Kupovať topánky aj oblečenie pre najmenších je pre rodiča to najhoršie. Niekedy sa zdá, že čím menšia je vec, tým je drahšia. A vopred viete, že ich vaši dlho nevynosia… Napriek tomu je ponuka skoro taká široká ako pre dospelých. A na svoje si prídu aj tí, čo sa radi parádia. Najmä dievčatá si už v malom veku budujú lásku k peknému oblečeniu a topánkam. Už pri svojich prvých kúskoch môžu mať elegantné, pohodlné aj farebné modely. No a tie chlapčenské majú tiež slušný výber. Keď už rodič musí investovať, vyberá spojenie kvality, dizajnu aj ceny. Ten najlepší pomer majú naše topánky pre všetky vekové kategórie!