Montované haly

Za úspechom každého podnikania stoja okrem samotného nápadu aj podmienky, ktoré pre svoj biznis má. Nijaká obchodná alebo podnikateľská aktivita sa nezaobíde bez zodpovedajúcich priestorov, či už na skladovanie alebo prevádzku. Jedným z najrýchlejších a najefektívnejších spôsobov, ako sa v súčasnosti dopracovať k vhodnému priestoru, sú montované haly.

slovakian-sigma-industrial-buildings-frisomat-4Táto základná potreba obchodníka i výrobcu je dnes dostupná už aj na Slovensku, a to v prvotriednej belgickej kvalite na základe patentovanej technológie. Výhodou montovaných hál Frisomat je, že sú veľmi pevné, ale súčasne aj ľahké, takže stavba prebieha rýchlo a stačia na ňu dvaja montéri. Celý priebeh má na starosti odborný personál spoločnosti. Zákazník má pritom k dispozícií veľké množstvo variánt a problémom nie sú ani atypické rozmery. Oceľová konštrukcia zo za studena valcovanej ocele sa skladá z robustných komponentov, ktoré sú ľahko prispôsobiteľné pre individuálne potreby klienta a zabezpečujú dlhú životnosť a nenáročnú údržbu.

Nech už potrebujete akúkoľvek veľkosť pre ľubovoľný účel, pre veľké i malé projekty, rýchlo dodaná a postavená budova bez vedľajších dopadov (hluk, prach a podobne) poskytne dokonalé pracovné prostredie vašej činnosti. Či už ide o prevádzkové priestory výroby, miesto na skladovanie tovaru, dielne alebo predvádzací priestor (showroom), priestranná, stabilná a suchá hala s ľahko prispôsobiteľnou strechou vás nesklame. Rovnako dobre je využiteľná ako administratívna budova, letecký hangár, kryté športovisko či jazdecká aréna. Spoločnosť Frisomat navyše poskytuje aj flexibilné služby počas celého trvania projektu a skonzultuje s vami konečné úpravy. V hale je napríklad možné zaviesť extra izoláciu, rozšírené dvere, praktický mostový žeriav, problémom nie je ani presvetlenie alebo úprava podľa dizajnu a parametrov klientskej firmy. Váš nový priestor tak bude upravený podľa vašich požiadaviek, aby vo všetkých ohľadoch plne vyhovoval vašim predstavám.