Nové inšpirácie

Myslím, že každý z nás túži po vlastnom bývaní. Je úplne jedno či je to byt, starší dom alebo stavba vlastného projektu. Bez zariadenia by to boli len smutné holé steny. A nikto by asi nechcem bývať v takom príbytku.

Ja už teraz poznám jeden zaujímavý portál, kde si z pohodlia domova môžeš pri čaji alebo inom nápoji, pohodlne povyberať rôzne druhy nábytku. Nájdeš si krásne kúsky do svojho nového príbytku aby si sa tam cítil ako doma. Lebo nie je domov ako domov. Práve to príjemné prostredie ako si ho spravíš robí domov domovom.

Už pomerne známy český portál biano, zameraný na bývanie ako také, vstupuje aj na slovenský trh. Už aj u nás budeš mať možnosť pozrieť si prehľadný web, kde nájdeš pomaličky od podlahy po strop všetko zariadenie. Spracované profesionálnymi designermi, ktorí ti dajú na samotnom portáli aj užitočné inšpirácie pre tvorbu tvojho nového domovu.

Krásne sedacie súpravy

Elegantné a zároveň praktické sedacie súpravy. Možno práve také ako sa ti páčia. Pohodlné, mäkučké, kde si vieš prestaviť posedenie s priateľmi, rodinou. Krásne zladenú farbu s nábytkom a zvyškom bytu. Hneď ako vojdeš do izby vidíš tú eleganciu, ktorá ide ruka v ruke s praktickou stránkou sedacej súpravy. Ja viem, že úložný priestor sa už veľmi nenosí. Sám najlepšie vieš, že keď u teba prespia známi tak ti veľmi dobre padne vhod aj to, že im rozložíš sedačku a vytiahneš, práve z úložného priestoru periny. Vyberaj teda z rozvahou. Aby si mal niečo krásne a zároveň skutočne praktické. Nezabudni na obývacie steny.

Kuchynské linky

Kuchynské linky to je iná kategória. Tam vieš navymýšľať rôzne kombinačné varianty skriniek, dreva a pracovných dosiek. Od výmyslu sveta. Opäť môžeš krásne kombinovať s podlahou, zárubňami, zvyškom kuchynského nábytku. Je to taká zábavka zariaďovať nový domov. Treba si uvedomiť, že toto sú dlhodobejšie investície a preto si vyber niečo čo sa ti bude páčiť aj o 2-3 roky. Samozrejme na webe nájdeš také nádherné „kúsky“ aj do spálne, že ich možno budeš chcieť striedať častejšie. Áno môžeš to robiť aj tak.

V každom prípade, vieš kde máš hľadať a vyberať. Tak sa smelo pusti do zariaďovania svojho nového bývania a sprav z toho tvoj nový domov.