Založiť firmu je jednoduché

Stať sa pánom podnikateľom to je veľmi lákavé. Vidina veľkých zárobkov a množstva času. Hmmmm. To by sa ti páčilo, ja viem. A prečo nie? Máš na to aby si dokázal čokoľvek čo si dokážeš predstaviť, keď máš na to odvahu to aj zrealizovať. Dám ti malý návod ako si môžeš jednoducho založiť svoju vysnívanú firmu.

Založenie s.r.o. nie je už tak zložitá záležitosť ako to bolo pred pár rokmi. Vďaka tímu právnikov a IT špecialistov si spoločnosť Firmáreň stanovila jediný a jasný cieľ: Zjednodušiť založenie spoločnosti cez internet tak ako je úplne jednoduché zriadenie si emailového konta. Dokonca to zvládneš za 15 minúť. Tomu hovorím rýchlosť a jednoduchosť.

Žiadne čakanie na úradoch

Rovnako ponúkajú aj zrušenie živnosti. Toto som mala vedieť pred pár rokmi, keď som rušila svoju živnosť. Vtedy som musela ísť fyzicky na úrad a vystáť si tam nekonečne dlhý rad. Počúvať davy nervóznych ľudí, ktorí riešili pre nich neprekonateľné problémy, ktoré nikoho z tej chodby nezaujímali.Tak našťastie tieto nepekne strávené chvíle sú už minulosťou.

Založenie živnosti tak isto nikdy nebolo jednoduchšie. Portál ponúka tzv. user friendly prístup. Ja mám takýto prístup veľmi rada. Všetko je tak jednoduché a ľahko pochopiteľné. Zvládne to každý, kto vie čítať. A zládneš to z pohodlia teplého domova, so šálkou kávy alebo čaju vedľa notebooku či počítača. Nepotrebuješ k tomu ani zložitý zaručený elektronický podpis a rady drahých právnikov. Tomu hovorím služby. Takto používať internet na rozumné účely sa mi veľmi páči. Vytváranie živnosti teda nikdy nebolo jednoduchšie.

Ponuka služieb

Možno však už podnikáš a uvažuješ, že by bol lepší prechod zo živnosti na sro. Áno správne premýšľaš. Aj toto je možné a samozrejme opäť veľmi jednoduché. Pomôže ti v tom už vyššie spomenutá spoločnosť, ktorá ponúka aj ďalšie služby ako sú: založenie živnosti, pozastavenie živnosti, rozšírenie živnosti, likvidácia firmy, občianske združenie, ready made, burza firiem, zmeny vo firme.

Tento inovatívny nástroj s použitím najnovších technológií v oblasti elektronizácie služieb štátnej správy, ti rozhodne uľahčí prácu a zníži počet vrások na tvojom čele. Na portáli firmaren.sk sa potešíš s plne automatizovanými procesmi. Portál ponúka aj veľmi nízke ceny, čo zase poteší tvoju peňaženku. Samozrejme pri dodržaní vysokého štandardu kvality samotných služieb.

Samotný portál spolupracuje s niektorými významnými bankami, advokátmi, daňovými a účtovnými poradcami a odborníkmi v oblasti IT. Myslím, že toto je rozhodne krok vpred ako môžeš ušetriť svoj čas a aj peniaze pri zakladaní firmy, rušení alebo zakladaní živnosti.