Slovenské značky alkoholu online

Nakupujme slovenské. Týmto heslom sa začala riadiť už väčšina z nás, a tak nie je na škodu si pripomenúť, na ktoré značky alkoholu môžeme byť ako národ právom hrdí.

Náš Tatratea

Pravdepodobne neexistuje podnik ani predajňa, ktorá by tzv. Tatranský čaj nemala vo svojej ponuke. Podľa toho, na akú intenzitu máte práve chuť, sa môžete rozhodovať pre rôzne druhy Tatratea, slabšie 17 %-né sú vhodné pre tých konzumentov, ktorí nie sú zvyknutí piť alkohol často, no ak sa nebojíte výziev, 72 %-ný nápoj vás nadopuje zvláštnymi druhmi emócií. Pre svoju výnimočnú kvalitu sa dá Tatratea zakúpiť aj v darčekovom balení s pohárikmi. Týmto luxusným darom potešíte všetkých gurmánov a pôžitkárov, veď ponuka príchutí je skutočne bohatá. Napríklad Karloff Tatratea predstavuje spojenie čaju a mlieka a má mierne krémovú konzistenciu. Sladkasté koreniny dodávajú nápoju charakteristickú chuť vanilkovej zmrzliny. V iných druhoch Tatratea objavíte aj známky kokosu a medu, extrakty z vysokohorských bylín a prírodné antioxidanty, osviežujúci citrón a limetu, extrakty z ibišteka a višní alebo chuť broskýň. Čistá tatranská voda a jedinečný dizajn fľaše majú mnoho priaznivcov.

Vyhľadávaný slovenský alkohol

Na stránkach Mabo.sk môžete najlepší slovenský alkohol nakupovať pohodlne online. Medzi likérmi objavíte napríklad značku Bentianna, v ktorej sa snúbi chuť byliniek, medu a Tokajského vína. Ak likér ochutnáte pred jedlom, naštartuje vaše chuťové poháriky. Radi hostíte svojich známych vodkou? Vyskúšajte napríklad ovocné príchute vodky Familia, ktoré fantasticky osviežia najmä v čase letných horúčav. Skvelo chutia samotné, ale i v kombinácii s nealkom. Vodka St. Nicolaus sa rovnako dobre postará o jedinečné okamihy. Spišská Borovička, Slivka aj Hruška by nemali chýbať na žiadnej párty, zvlášť ak sa na nej nachádza množstvo ľudí s rôznymi chuťami. Hrdí môžeme byť tiež na značku vína Hubert, pretože sa stala súčasťou všetkých výnimočných udalostí v našom živote.