Kvalitná strešná krytina – základ každého rodinného domu!

Rozhodli ste sa pre kompletnú rekonštrukciu rodinného domu? Alebo vás ešte len čaká stavba vytúženého domčeku? Pravdepodobne aj medzi vaše požiadavky patrí predovšetkým funkčnosť, vysoká životnosť a bezpochyby i príjemný vzhľad. Základom  je, aby aj taká strecha domu spĺňala svoj účel, ktorý je výrazne ovplyvnený klimatickými podmienkami. Dalo by sa povedať, že ide o dominantu celého domu, veď nie nadarmo sa jej výberu venuje náležitá pozornosť, no nie?

Pálená škridla v rôznych tvaroch i farbách stojí za to!

Máte radi klasiku? V tom prípade je pre vás najideálnejším riešením pálená škridla, ktorá sa vyrába v rôznych tvaroch i farbách, čiže si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník! Vyznačuje sa predovšetkým dlhou životnosťou, pevnou a prvotriednou konštrukciou a pomerne i výhodnou cenou. Pre mnohých z nás je totiž cena rozhodujúcim faktorom a tá závisí najmä od typu a povrchovej úpravy. Ak už ste si vyhliadli vašu vysnívanú strešnú krytinu značky CREATON, neváhajte osloviť výrobcu a zistiť potrebné informácie, prípadne sa poradiť, čo by vašim požiadavkám najviac vyhovovalo.

Vedeli ste, že …?

Výber strešnej krytiny nie je tak úplne všetko, čo vás pri budovaní strechy čaká. Zásadnou súčasťou je tepelná izolačná vrstva, ktorá je výbornou ochranou pred únikom tepla! Dokonca, kvôli nekvalitnej izolácií môže z vášho domu unikať až 15% tepla!

CREATON rozšíril ponuku krytín, ktoré sú vyrábané pomocou najmodernejších technológií a najkvalitnejších materiálov so zárukou až 50 rokov. Pálená strecha je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá model keramickej škridle na celý život. Dajte aj vy prednosť overenému predajcovi s dlhoročnou pôsobnosťou na trhu a vyberte si z lákavej ponuky tých najkrajších strešných krytín, ktoré vás nadchnú už od prvého momentu.