Leto 2017 u Augustiniáncov

Už viete, kde strávite letnú dovolenku a užijete si lúče žiarivého slnka? Nevadí, že stále váhate. Poradíme vám. Skvostná príroda, šport pre malých aj velkých, relax, wellnes pobyty a masáže, drinky a neodolateľné vône jedla, to všetko len podčiarknuté kúzlom histórie. Augustiniánsky dom vám ponúka aj veľa iného a je hneď za rohom.

Špeciálne letné prekvapenia

Augustiniánsky dom má nachystané všakovaké letné špeciality. Tešiť sa môžete na vonkajší wellness. Po náročnom vyslnenom dni si doprajte večernú grilovačku na terase. Tú vám každú stredu spríjemní živá hudba v podobe akustickej gitary a piána. Pri dobrom počasí si na terase vychutnáte aj raňajky. Celkový zážitok dopĺna okúzľujúci výhľad na Jurkovičove aleje.

Ak potrebujete chvíľku osamote navštívte Záhradu 6 zmyslov. Chladným neostane ani jedne váš zmysel, krásne zrelaxujete, dobijete sa pozitívnou energiou a svoju dušu naplníte harmóniou. Pre všetkých priaznivcov ezoteriky a meditácie je Záhrada 6 zmyslov to pravé.

Príroda všade naokolo

Augustiniásky dom sa snaží “žit” v súlade s prírodou a verí v jej liečivú silu. Pri všetkých ošetreniach používa kvalitné rastlinné suroviny a liečivé domáce byliny. Kozmetika neobsahuje parafín, vazelínu, silikóny ani iné ropné, či vonné prímesy.

Čo ukrýva ponuka letných masáži?

Letný Augustiniánsky rituál – jeho poslaním je, okrem fyzického uvoľnenia, navodiť celkovú duševnú a psychickú harmóniu. Nechajte sa hýčkať celých 90 minút skúsenými a osvedčenými masérmi. Rituál zahŕňa:

  • osviežujúca masáž prírodnými olejmi
  • peeling čerstvou kávou/ zásaditou morskou soľou
  • hydratačný zábal

Wellness terasa. Slnko je zdrojom životnej energie a jeho žiarenie má blahodárne účinky. Na terase sa môžete:

  • slniť a chytať brondz
  • čítať knihy z wellness knižnice

Podrobnejšie informácie nájdete TU. Na výber toho máte veľa. Nemusíte mať ani cestovnú horúčku, Augustiniánsky dom je len pár km od vás.

Zahrajte si badminton je to šport pre všetkých a nielen na leto.