Vyrazte cez víkend na hory, oplatí sa!

Letné prázdniny sú o pár dní v plnom prúde, no na hory môžete vyraziť pokojne aj skôr. Už dávno neplatí, že len zima v Tatrách stojí za to! Aj počas leta si môžete v tatranskej prírode užiť množstvo rôznorodých aktivít a atrakcií, ktoré oceníte nielen vy, ale aj vaše ratolesti. Čo tak vyraziť si na turistiku, prípadne na bicykle? Možno ste o tom nevedeli, no aj vo Vysokých Tatrách sú vybudované špičkové cyklistické chodníky, ktoré jednoducho stoja za to! Zavrite na chvíľu oči, zhlboka sa nadýchnite a predstavte si, že sa nachádzate v Tatranskej Lomnici, dookola je len čarokrásna príroda, vy ste konečne na čerstvom vzduchu a počujete štebot vtáčikov. Perfektný pocit, však?

Rôznorodé aktivity v Tatrách jednoducho stoja za to!

Nezáleží na tom, či ste milovníkom bicyklovania, korčuľovania alebo sa na túru vyberiete radšej pešo. Turistické chodníky uprostred hlbokých tatranských dolín môžete „preskúmať“ tak, ako vy uznáte za vhodné. Aktivity v Tatrách nespočívajú len v turistike a cyklistike, ale tiež bohatom nočnom živote a zábave, ktorú si môžete plnými dúškami vychutnať v miestnych hoteloch či kluboch. Dáte prednosť dvojposchodovému hudobnému klubu s tým najexkluzívnejším osvetlením a dramatickými sochami alebo ste skôr zástancom pokojnejšieho večera a ubytujete sa na úpätí Lomnického štítu v útulnej izbičke pre dvoch? Ak ste milovníkom dobrého jedla, zážitková gastronómia je taktiež jednou z aktivít, ktorú si môžete užiť priamo v špičkovom Grandhoteli Praha, kde sa o vás postarajú profesionálni kuchári. Šťavnatý steak, lahodné palacinky s ovocím či ďalšie špeciality „čakajú“ nielen na labužníkov, ale všetkých tých, ktorí si potrpia na kvalitnom a chutnom jedle pripraveného z čerstvých surovín!

Nechajte sa rozmaznávať a konečne relaxujte

Pobyt na horách má svoje neopakovateľné kúzlo, vďaka čomu bude vaša letná dovolenka či predĺžený víkend jedinečným dobrodružstvom! Spoznajte krásy okolitých štítov, odreagujte sa vo wellness centre priamo v hoteli a nechajte sa rozmaznávať, veď si to predsa zaslúžite.