Rohová vaňa – priestor pre romantickú relaxáciu vo dvojici.

Rohová vaňa je praktickou dominantou každej kúpeľne, bez ohľadu na jej rozmery.  Do veľkých kúpeľni sú určené rohové vane veľkých rozmerov, ale niektoré typy môžete  využiť aj v kúpeľni menších rozmerov. Do malých kúpeľní sú k dispozícii vane od 120 cm, ktoré je možné doplniť o vaňovú zástenu, aby sa vaňa dala využiť pre bezproblémové a pohodlné sprchovanie.

Do veľkých kúpeľní sú vhodné veľké solitérne a originálne tvarované rohové vane s dĺžkou až do 190 cm s veľkorysým vnútorným priestorom, ktoré dodajú jedinečný vzhľad každej modernej kúpeľni.

Široké lemy rohových vaní a sedadlo nad hladinou vody poskytujú veľkú odkladaciu plochu, kam bez problému umiestnite všetky kozmetické prípravky, ktoré potrebujete mať vo vani poruke. Vo chvíľach odpočinku si tam môžete odložiť  šampanské, alebo sviečky pre vytvorenie romantickej atmosféry. Moderný dizajn a veľkorysý priestor umožní pohodlný kúpeľ aj vo dvojici.  Môžete sa ponoriť do bezpečného priestoru svojej impozantnej rohovej vane a užívať si relaxáciu ako ešte nikdy.

koncept-chrome01Akrylátovú rohovú vaňu môžete vybaviť hydromasážnym systémom a povýšiť tak vašu kúpeľňu na luxusné wellness centrum. Premyslený dizajn vane perfektne doplní vhodne zvolená vodovodná batéria v dizajne, ktorý korešponduje s dizajnom vane. Výrobcovia vaní často k vaniam vyrábajú vodovodné batérie, mäkké podhlavníky a držadlá v rovnakom dizajne, ktorý s vaňou, umývadlom, kúpeľňovým nábytkom a kúpeľňovými doplnkami tvorí jednotný dizajnový koncept, ktorý vašu kúpeľňu zariadi tak štýlovo, že vaše návštevy vám ju budú závidieť.

V rohovej vani by nemala chýbať ani ani termostatická vodovodná batéria, ktorá zabezpečí stabilnú teplotu tečúcej vody a zabráni opareniu pri náhlom poklese tlaku studenej vody.

Úžasným doplnkom rohovej vane je chromatoterapia, ktorá vášmu kúpeľu aj celej kúpeľni dodá neopakovateľnú atmosféru, zafarbenú farebnými tónmi podhladinového svetla, ktoré je možné nastaviť  tak, aby sa farby plynulo striedali, alebo podsvietili váš kúpeľ vašou obľúbenou farbou. Chromatoterapia pôsobí veľmi pozitívne na psychiku a podporuje uvoľnenie organizmu v priebehu relaxácie.