Vulkanické kamene Dog Rocks: 4 výhody pre vás a vášho miláčika!

Aké sú hlavné výhody vulkanických kameňov Dog Rocks ®na odstránenie škvŕn na trávniku? Prinášame súhrn ich hlavných výhod …

 

  1. Žiadne dusičnany

Psí moč je zložený z viacerých toxických látok, vrátane dusičnanov a práve tieto nepriaznivo vplývajú na samotnú trávu v trávniku. Vulkanické kamene Dog Rocks dokážu účinne bojovať s dusičnanmi v moči vášho štvornohého miláčika. Neznamená to, že váš pes bude menej močiť, ale jeho moč bude menej škodlivý pre samotný trávnik. Ten zostane stále krásne zelený a nepoškodený, v porovnaní s tým, čo bolo predtým. Pozor však na to, že Dog Rocks® zabraňuje vypaľovaniu nových škvŕn na trávniku, už vypálené miesta však neoživuje!

  1. Žiadny negatívny účinok na psov

Dog Rocks® nemajú žiadny známy nepriaznivý účinok
na psov, pokiaľ sa pri dávkovaní dodržiavajú zásady používania v ich návode. Navyše samotné produkty a vulkanické horniny sú pod neustálym dohľadom a testovaním v laboratóriách.

  1. Jednoduchá aplikácia

Využívanie vulkanických kameňov Dog Rocks® je v celku nekomplikované a ľahké. Postačuje vsunúť jedno balenie skál Dog Rocks do misky s vodou, z ktorej pravidelne pije váš psík. Pokiaľ chcete využiť maximálnu účinnosť tohto produktu, odporúčaním zostáva meniť Dog Rocks pravidelne po dvoch mesiacoch za nové balenie. Hmotnosť balenia je vždy taká istá s cieľom zaistenia maximálnej účinnosti samotnej horniny.

  1. Účinný prírodný produkt

Na záver ešte jedna výhoda. Kamene sú čistým produktom prírody. Jedná sa o vulkanickú, čiže vyvretú horninu, nachádzajúcu sa v Austrálii. Tým, že sú na prírodnej báze, sú schopné účinne odfiltrovať rôzne škodlivé látky z vody, vrátane toxických látok ako sú dusičnany, ktoré sa vyplavujú močom a ak sa dostanú do kontaktu s trávou, spaľujú jej korienky. Ak sa hornina dostane do styku s vodou, vytvorí sa magnetické pole, ktoré zaručí zmeny vo výmene iónov. Výsledný efekt hovorí za všetko – menej dusičnanov, ktoré sú vo vode a preto váš psí miláčik prijme menej dusičnanov z vody do tela a potom aj menej dusičnanov vyprodukuje v moči.

Potrebujete vedieť viac o tomto účinnom pomocníkovi pre vášho miláčika? Ďalšie podrobnejšie informácie hľadajte v sekcii chovateľské potreby pre psov na petpark.sk