Urobte si príjemný večer s partnerom

V zhone pracovných dní, neraz zabúdame aj na naše vlastné potreby. Prednosť tak majú nevyhnutné činnosti v domácnosti a večer už jednoducho nezostáva čas, ale najmä chuť na partnerskú blízkosť.

To je však veľká škoda, pretože tým trpí aj ten najsilnejší vzťah. Jednoducho chceme mať toho druhého nablízku, venovať pozornosť len jemu a nerozprávať sa len o domácnosti, deťoch, či problémoch v práci. Každá psychika si predsa zaslúži raz za čas vypnúť.14334_1

Nepremeňte sa teda len na stroj, ktorého prioritou sú len činnosti spojené s povinnosťami. Z času na čas aj Vám a Vášmu vzťahu prospeje, ak si na partnera nájdete viac času, ako pár minút pred zaspaním. Naplánujte si teda spoločne strávené chvíle. Ak už máte deti, poproste známych, alebo starých rodičov, aby ich aspoň na jeden večer zabavili.

Takáto zmena iste prospeje Vám, aj Vašej psychike. Zrazu tak nájdete toľko potrebnú energiu a silu, u ktorej ste už dlhý čas siahali na dno. Osoh z Vašej pohody tak bude mať celá rodina a aj Vaše pracovné povinnosti. Za vyskúšanie to teda rozhodne stojí. Aby ste sa odreagovali nepotrebujete nutne celú dovolenku. Stačí ak si rezervujete pár chvíľ a možno aj nejaký ten deň. Pripravte všetko, čo by ste mohli potrebovať vopred a objednajte si stôl v obľúbenej reštaurácií.

Romantickou večerou teda môžete zahájiť ešte príjemnejšie udalosti. Zabúdať netreba ani na fľašu kvalitného vína, možno aj dve. Jednoducho neriešte spory, prácu, ani deti a domácnosť. Tento čas je čisto len pre Vás dvoch. Ak si však spoločné chvíle chcete trochu okoreniť, vyskúšajte samodržiace pančuchy. Tie si môžete obliecť už pred večerou. Ak zvolíte sukňu, obzerať sa za Vami bude iste nielen Váš partner.

Mužskú fantáziu vzbudia a krv rozprúdia aj silnejšie zbrane, ako je napríklad korzet. Ten správny vyberiete na sexy-pradlo.sk.