Rozdúchajte iskru v neromantickom vzťahu tantra masážami

V každom dlhodobom vzťahu nastane obdobie, ktoré možno charakterizovať jedným slovom: „NUDA“. Dennodenný kolotoč povinností dokáže pohltiť nejedného z nás a partnera rýchlo odsúvame na druhú koľaj. Nájsť riešenie nie je jednoduché, no tantrická masáž zaberá.

Tantra Vám pomôže prepojiť sa s vašou polovičkou nielen telesne, ale i duševne. Zosúladia sa vám dokonca i rytmy sŕdc či dýchanie. Navzájom preniknú vnútorné energie. Pôžitok z pravej tantrickej masáže budete vnímať ako rozsvietenie lampy v hlbokej tme. Otvoriť oči Vám pomôžu nasledovné štyri kroky.

Nachystajte pravú tantrickú scénu

Sviečky, hudba, romantické osvetlenie, šumivé víno, jahody. Šatka na oči, zrkadlá, príjemná teplota – to všetko dokáže navodiť nezameniteľnú atmosféru. Zapojte predstavivosť, oklamte zmysly. Otvorí sa vám cesta k pôžitku, nič nebude pôsobiť rušivo a centrom pozornosti bude len Váš partner.

Pozerajte sa do očí

Viete ako sa hovorí – oči sú brána do duše. Hlboký pohľad dokáže povzbudiť intímne okamihy a zintenzívniť vášeň. Zo začiatku Vám to môže prísť vtipné, no vydržte a sústreďte sa. Čo vidíte v očiach svojho partnera?

Precíťte tantrický dotyk

Na ktorých partiách, svojich či partnerových, zbožňujete dotyky, vášnivé bozky a masírovanie? Vďaka tantrickej masáži objavíte miesta, ktoré Vás vzrušia do výšin. Vydajte sa na dobrodružstvo a prebádajte svoje telá. Orientujte sa aj na iné, ako intímne partie. Nechajte partnera túžiť po ďalších dotykoch na posvätných miestach.

Uctievajte svoje telá

Spomaľte. Akonáhle sa prepracujete k erotogénnym zónam ako prsia či lingam (tantrické označenie pre penis), nikam sa neponáhľajte. Užívajte si predohru, je to jeden z najdôležitejších aspektov celého sexuálneho aktu. Tantrická masáž je ideálny nástroj ako priviesť seba i partnera do varu.

Nenechajte sa ochudobniť o zážitky, ktoré vám s partnerom ponúka vaša spálňa. Ožite a zažite požitky ako za mlada, keď ste boli čerstvo zamilovaní. Tantra Vám s tým rada pomôže.