Partnerský program HCE

Daikin Home C°mfort Expert už v názve prezrádza, že môžete očakávať špecialistu v odbore. Partnerský program, ktorý združuje odborníkov pod označením HCE partneri bude pre vás správnou voľbou pri výbere klimatizácie či už pre pracovné prostredie alebo domácnosť. Vysoko vyškolený personál je zárukou profesionálne poskytnutých informácii a odbornosti. Spoločnosť Daikin kladie veľké nároky a prísne požiadavky na Home Comfort expertov, ktorí prechádzajú neustálym vzdelávaním a tým zhodnocujú svoje meno a značku spoločnosti Daikin.

Domáca klimatizácia je už aj v našich zemepisných šírkach takmer samozrejmosťou a práve preto máte po ruke profesionálne služby vďaka HCE partnerom, ktorí sú ochotný a pripravení pomôcť zodpovedať vaše otázky ohľadne domácich klimatizácií.

Daikin a partneri

Daikin to však niesú len klimatizácie. Táto firma ponúka aj iné veľmi zaujímavé produkty najvyššej kvality vhodné do domácností. Všetci pracovníci zastrešení spoločnosťou Daikin a partneri HCE vám poskytnú najlepšiu podporu akú môžete očakávať.

Ak si chcete pred kúpov v kľude vybrať, dotknúť sa a vyskúšať ako sa vám bude páčiť váš nový pomocník do domácnosti je to samozrejme možné v showroomoch Home Comfort Expert partnerov. V každom showroome sú pripravení odborníci aby vám pomohli vybrať to čo hľadáte a potrebujete pre spohodlnenie vášho osobného života tak aby vám produkt čo najviac vyhovoval.

klima3Riešenie na mieru s HCE

Riešenie na mieru u HCE partnera to nieje len konkrétny produkt. Za vaše peniaze dostanete kompletný balík služieb kde máte k dispozícii poradenstvo odborníkov, už spomínané riešenie na mieru, odborná montáž je samozrejmosťou a navyše dostanete aj servis a údržbu v závislosti od partnera.

Dôvod prečo využiť práve Home Comfort Expert partnera je jednoduchý. Dostanete ponuku, ktorú vám iný predajcovia Daikin nemôžu poskytnúť. Tieto ponuky sú rôzne: môže to byť predĺženie záručnej doby, špeciálne služby alebo zľavy.