Prečo sa oplatí dať šancu online zoznamke?

Nikdy nie je neskoro, je to len klišé alebo je to múdrosť, ktorá neustále platí? Niečo medzi, v niektorých prípadoch to platí, v iných zase nie. Je neskoro vytiahnuť pečené kurča z rúry, keď je spálené, ale niky nie je neskoro nájsť si nového partnera. A je jedno, či máte 18, 35 alebo 62 rokov. V tomto prípade naozaj nie je neskoro. Že ste hanblivý a rozhovory s cudzími ľuďmi vám idú ako sánkovanie na štrku? To nič neznamená, aj vy môžete mať úžasný vzťah.

Prečo online zoznamka?

Nie každý je excentrický ako Dan Nekonečný či ukecaný ako Eva Máziková, no to neznamená, že nemá šancu získať nových kamarátov, priateľov, partnera či partnerku. V takomto prípade mu pomôže online zoznamka. Už nebudete musieť minúty rozmýšľať o tom, ako osloviť neznámeho človeka, ktorý sa vám páči. V online zoznamke mu jednoducho napíšete a nebudete ani nervózny, budete v pohodlí domova a ten druhý nespozná žiadneho nervózne podivína, spozná vaše skutočné ja. Navyše si môžete vyfiltrovať ľudí vo vašom veku, z vášho mesta a s rovnakými záľubami, takže hneď budete vedieť, o čom sa môžete spolu rozprávať.

Aj pre seniorov?

Samozrejme, že existujú zoznamky aj pre seniorov, internet nie je záležitosťou len pre mladých. Láske a svojmu srdcu nerozkážete a je jedno, či ste už v dôchodku alebo ešte pracujete. Nájdite si niekoho, kto má pre vás porozumenie a podobné záľuby ako vy. Nie je nič krajšie ako to, keď si nájdete spriaznenú dušu aj v pokročilom veku. 

Nikdy neviete, ako to dopadne. Môže to skončiť aj tak, že si ešte budete navliekať prstene pri oltári. A vtedy vám už nebude do smiechu pri slovách, ktoré ste neustále počúvali: „Skús aj ty online zoznamku, možno tam nájdeš pre seba tú pravú/toho pravého.“ Človek nikdy nevie, kde ho jeho cesty nasmerujú, dôkazom toho sú stovky manželských párov, ktoré sa spoznali práve cez internetovú zoznamku. Nájdite si aj svojho vyvoleného či vyvolenú.

Photo by photostock / freedigitalphotos.net