Priemyselné utierky a podložky využijete kdekoľvek

Čistá dielňa bez námahy

Kvalitné utierky sú neodmysliteľnou súčasťou priemyselnej výroby a dielní. Sú dôležité nielen kvôli hygiene, ale aj pre produktivitu práce. Je dôležité, aby dostatočne absorbovali všetky nečistoty, vlhkosť a samozrejme, aby vydržali čo najdlhšie aj pri častom praní. Vo veľkých prevádzkach je spotreba tejto na prvý pohľad bezvýznamnej pomôcky skutočne vysoká. Ako môžete čo najefektívnejšie zabezpečiť dostatok priemyselných utierok alebo podložiek, aby ste mali na pracovisku stále čisto a nestálo vás to veľa úsilia?

Prenájom namiesto kúpy   

Skúste si predstaviť, že už nemusíte riešiť čistenie a nakupovanie utierok do svojej prevádzky. Jednoducho to bude robiť za vás niekto iný. Bude vám šetriť čas a zabezpečí vám nepretržitú dostupnosť čistých priemyselných utierok bez toho, aby ste sa o to museli starať. Existujú spoločnosti, ktoré Vám zaručia celkový servis, ktorý zahŕňa ich dodanie a čistenie.

V dnešnej dobe je takých spoločností viac ako dosť, preto si môžete vyberať podľa kvality nielen ponúkaných priemyselných utierok, ale aj podľa kvality a ceny ich servisu.

Kvalita priemyselných utierok a služby ako takej

Utierky sú na to, aby zachytili čo najviac nečistôt a kvapalín. Pri čistení súčiastok je dôležité, aby sa utierka dostala do každej škáry. V dielňach či priemyselných pracoviskách, kde sa pracuje s olejmi či inými kvapalinami, musí utierka čo najviac absorbovať mastný a mokrý povrch. Priemyselné utierky sa využívajú aj na tzv. čistých pracoviskách. Napríklad tieto utierky sa môžu využívať pri upratovaní kancelárií, alebo iných väčších objektov, kde je veľká spotreba utierok. Kvalitné utierky na auto ocenia predovšetkým autosalóny a bazary, alebo sa môžu využívať v kuchyni v reštauráciách. Jednoducho všade, kde sú nepostrádateľné a zároveň chcete, aby čo najviac splnili svoj účel.

Spoločnosť, ktorá ich prenajíma, by mala ponúkať svojim klientom utierky vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý vydrží čo najdlhšie. Medzi najkvalitnejšie materiály, čo sa týka odolnosti a absorpčnosti je jednoznačne bavlna. Okrem toho, by sa mala naozaj starať o ich servis tak, aby zákazník mal vždy potrebné množstvo a nemusel sa vôbec o ich údržbu starať. Nestačí len to, že utierky zoberú a klient musí čakať, kým ich vyperú a vrátia naspäť. Poprípade, ak chcú nové, musia si priplatiť. Ideálne je, keď za určitý mesačný poplatok majú k dispozícií vždy dostatočné množstvo, poprípade aj náhradu už nepoužiteľných utierok za nové, bez akéhokoľvek príplatku.

Priemyselné utierky Lindström

Spoločnosť Lindström vám zabezpečení pravidelné dopĺňanie čistých kvalitných bavlnených utierok značky Vipperi®. Priemyselné utierky a absorpčné podložky, ktoré sa používaním znečistia, sa dávajú do tzv. distribučných a zberných boxov, ktoré sú súčasťou servisného prenájmu. Spoločnosť týchto utierok naviac dbá na to, aby priemyselné utierky znečistené nebezpečným odpadom (napríklad priemyselné oleje) a ich čistenie bolo v súlade s platnými predpismi.

Využitie ich služieb bude pre vás nákladovo efektívnejšie, než ich neustále čistenie a nakupovanie stále nových priemyselných utierok a podložiek.

Ako funguje prenájom priemyselných utierok?

Lindström prispôsobí výber priemyselných utierok a absorpčných podložiek podľa vašich potrieb tak, aby boli pre svoj účel najvhodnejšie.

Potom vám dodá tovar spolu s potrebnými zbernými kontajnermi na znečistené utierky a podložky.

Nasleduje kompletný servis prania a vymieňania utierok a podložiek tak, aby ste mali stále dostatočné čisté množstvo vždy k dispozícií.