Tip na darček: puzzle s vlastnou fotkou

Nápadov, čím obdarovať svojich blízkych, nie je nikdy dosť. Jedným takým originálnym darčekom môžu byť puzzle s vlastnou fotografiou. Každé takéto fotopuzzle je potom úplne jedinečné! Obdarovaný bude jediný na svete, kto ho vlastní. Ktokoľvek iný by si nechal vyrobiť ďalšie puzzle, už ho nenechá potlačiť rovnakou fotografiou. A naviac má takéto puzzle veľkú citovú hodnotu.

Od 9 do 1000 dielikov

Puzzle sú veľmi obľúbenou zábavou a niektorí milovníci ich dokážu skladať celé hodiny. Pre deti sú puzzle skvelou pomôckou, ako cvičiť logické uvažovanie i jemnú motoriku. Puzzle s vlastnou fotografiou môžete darovať v rôznych obmenách takmer všetkým. Pre deti sa hodí puzzle s veľkými dielikmi. Pre náročnejších siahnite po puzzle zloženom zo stoviek až tisícov dielikov.

V závislosti na vašej predstave o výsledných puzzle si vyberte  jeden z viacerých variantov. Najmenšíe a zároveň najlacnejšie sú puzzle vo veľkosti 15 x 21 cm. Tie môžu mať iba 9 dielikov. Veľkosť deväťdielnych puzzle môžete ešte meniť až do 30 x 40 cm. Väčšia sada puzzle má 20 dielikov. Takéto puzzle si môžete vybrať od rozmeru 15 x 20 cm až do rozmeru 20 x 30 cm. Počty dielikov potom stúpajú na desiatky až stovky. Ak si zvolíte napríklad puzzle so 120 dielikmi, dostanete maličké dieliky, ktoré zložíte tiež do veľkosti 20 x 30 cm. Tento rozmer je najbežnejší pre väčšinu typov. Pokiaľ ale budete chcieť veľmi veľké puzzle a siahnete po najväčšom variante, dostanete puzzle až s 1000 dielikmi. Ich rozmer je 49 x 69 cm.

Cena takýchto puzzle s vlastnou fotkou začína na 100 Kč za najmenší variant a končí na 500 Kč za tie najväčšie puzzle s 1000 dielikmi.

Šablóny podporia vašu kreativitu

Akú fotografiu si pre výrobu puzzle vyberiete už záleží na tom, kto je obdarovaným a k akej príležitosti puzzle darujete. Deťom vyrobte puzzle s fotografiou ich obľúbeného zvieratka, babičku by mohli potešiť puzzle s fotkou vnúčat a milovníka skladania nadchnete nejakou zamotanou scenériou, ktorú pre neho sami vyfotíte. Jedným variantom je vložiť na puzzle iba čistú fotku, ďalšou možnosťou je vložiť ju do rámčeka alebo niektorej z predpripravených šablón. Tvorba puzzle je vždy možná v editore priamo v priebehu objednávky. Môžete tak napríklad vytvoriť puzzle s fotografií z dovolenky a cestovateľským rámčekom a darovať ich ako suvenír a pod.

Myslite tiež na kvalitu fotografie. Ak by fotografia nebola dostatočne kvalitná, editor vás v priebehu tvorby puzzle upozorní červeným výkričníkom, že výsledok by nemusel byť uspokojivý. Čo bude však určite kvalitné je váš zámer urobiť niekomu radosť darčekom, ktorý mu poskladáte na mieru. A to sa cení najviac.