Snehové reťaze a ich bezprostredné výhody

Snehové reťaze a ich bezprostredné výhody

Najlepšie snehové reťaze určené na sneh a ľad dodajú trakciu aj v nepriaznivom počasí. Priemerný osobný automobil nie je skonštruovaný na jazdu v drsných zimných podmienkach. Okrem toho vám reťaze umožnia jazdiť po náročnejších terénoch, kopcoch či zľadovatených povrchoch bez obáv z uviaznutia. Aké sú ďalšie benefity použitia kvalitných snehových reťazí?

Jednoduchá údržba, ktorú si zamilujete

Bez ohľadu na to, či šoférujete osobným autom, nákladným autom alebo SUV, ľahko namontovateľné snehové reťaze sa vám hodia pri jazde v zime. Výhodou je, že sa dajú pomerne ľahko očistiť, a teda údržba je bezproblémová. Nie je dokonca potrebné ich opláchnuť, ale len uložiť na neskoršie použitie.

Oceľové snehové reťaze a ich vlastnosti

Najznámejšie snehové reťaze sú oceľové reťazové články, ktoré sú vzájomne spojené, aby vytvorili sieť, ktorá sa ovinie okolo celej pneumatiky. Oceľové snehové reťaze ponúkajú dobrú trakciu, majú tendenciu vytrvať o niečo dlhšie ako iné reťaze a sú ideálne aj vtedy, ak ich často používate. Je menej pravdepodobné, že korodujú ako káblové reťaze.

Reťaze na suv 4×4

Reťaze na suv 4×4 sa môžu pochváliť inovatívnym dezénom, rýchlou a komfortnou montážou a panoramatickou škálou použitia na všetky osobné vozidlá. Skelet je doplnený o hroty z ocele, pričom nekladie žiadny odpor. Výhodou je, že poskytuje komfort už od prvého momentu a nenechá vás na pochybách. Zabudnite na ohrozenie tlmičov, senzora, brzdového strmeňa či ABS. Dokonca aj reťaze na dodávky sa môžu pochváliť podobnými vlastnosťami, výbornou schopnosťou manévrovania v zákrutách, a to bez hluku navyše. Pokiaľ aj vy hľadáte dokonalé snehové reťaze pre vaše osobné či nákladné vozidlo, prípadne dodávku, neváhajte a kontaktujte odborníkov, ktorí vám s ohľadom na vaše preferencie pomôžu nájsť to najlepšie riešenie.