Služba rámovania ponúka kreatívne možnosti pri tvorbe nástenných dekorácií

V každom interiéri si svoje miesto nachádzajú nástenné dekorácie. Bez nich by totiž priestor pôsobil fádne a často aj neúplným dojmom. Okrem tradičných obrazov, ktoré si môžete kúpiť v predajných galériách, interiérových štúdiách či cez internet, máte možnosť si na stenu zavesiť aj vlastný originálny výtvor, fotografiu či čokoľvek iné. Nepôjde to však bez vhodného rámu.

Rámy na obrazy sú jednak nevyhnutnou súčasťou každého obrazu, keďže sprostredkujú jeho zavesenie, no často dokážu doladiť jeho vzhľad a priviesť ho až do dokonalosti. No len v tom prípade, ak je rám na obraz vybraný správne a práca je prevedená profesionálom. Tých však dnes nájdeme už len pár, keďže remeslo rámovania je výrazne na ústupe. Preto firmy ponúkajúce túto službu musia neustále inovovať svoju ponuku a prinášať riešenia rámovania, ktoré klientov oslovia. Takou spoločnosťou je aj firma Holywood Art pôsobiaca na trhu už od roku 1993 a vystupujúca aj pod značkou Ramovanie.sk.

Rámy nie sú späté výlučne s obrazmi

Okrem štýlového rámovania obrazov ponúka táto spoločnosť aj rámovanie iných predmetov, ktoré si môžete zavesiť na stenu. A to zrkadlá, plagáty, zložené a zalepené puzzle, dresy, medaily či vyhrané poháre. Mimoriadnej obľube sa tešia rámy na fotografovanie. Tie prinášajú možnosť vytvoriť si z akéhokoľvek záberu atraktívny obraz, ktorý dokonale spestrí interiér domácnosti alebo iného priestoru. Ramovanie.sk ponúka aj rámy na fotografie nadpriemerných rozmerov.

Cena za rámovanie je individuálna

Určite vás zaujíma, aká je cena za rámovanie obrazov. Jej presnú hodnotu sa však vždy dozviete až po prebratí daného diela určeného na rámovanie. Každý rám je totiž špecifický a vyrábaný na mieru, preto nemožno určiť univerzálne cenníkové ceny. Výsledná suma záleží od veľkosti rámu, použitého materiálu a často aj od doby, ktorú ste ochotní na výsledné dielo čakať.

Ak si aj vy chcete vytvoriť originálnu nástennú dekoráciu na stenu, navštívte stránku Ramovanie.sk, kde si môžete jednoducho objednať profesionálnu službu rámovania.