Nemusíte do kasína, aby ste si zahrali obľúbenú kartovú hru blackjack

V súčasnej dobe sú kartové hry veľmi obľúbeným spôsobom, ako si skrátiť dlhú chvíľu a zahnať nudu. Populárnou kartovou hrou je blackjack, ktorá sa hrá predovšetkým v kamenných kasínach. No, príchodom do kasína sa dostávate do sveta hazardu, ktorého chamtivé ruky vás môžu pohltiť a nepustiť. Ak si chcete užiť adrenalín pri hraní kartovej hry blackjack, nemusíte prekročiť prah zvádzajúceho kasína. Stačí sa pohodlne posadiť k počítaču a zahrať si blackjack prostredníctvom internetu.

Dovoľujeme si vám predstaviť kartový raj BlackjackOnline.sk, ktorý je v slovenskom jazyku. Výhodou je, že sa nemusíte brodiť neznámymi anglickými výrazmi. Dozviete sa všetko o hre i o stratégiách, či dostupnej literatäre.

Nahliadnite do histórie

Možno si hovoríte, kde má kartová hra blackjack svoje korene. Jej kolískou je pravdepodobne Francúzsko, kde sa v kasínach do čela predrala kartová hra vingt-et-un (v slovenskom ekvivalente dvadsať jedna). Francúzi ju začali hrať okolo roku 1700 a pravidlá hry boli takmer totožné s dnešnou podobou blackjacku s tým rozdielom, že sa hrala s mariášovými kartami. Hoci je história blackjacku pomerne dlhá, stále si kartová hra drží popredné postavenie v kamenných a internetových kasínach.

Moderné internetové stránky ponúkajú i online blackjack so živým krupiérom. Môžete nasať ojedinelú atmosféru kasína z pohodlia svojho domova. A keďže blackjack nie je založený na náhode, môžete sa naučiť rôzne stratégie. A možno sa stanete kráľom blackjacku. Nemusíte hneď hrať za svoje peniaze, ale môžete si vyskúšať blackjack úplne zadarmo.

Na webovej stránke sa môžete dočítať aj zaujímavé informácie o tom, ako zodpovedne pristupovať k hraniu. Nedostanete sa do zákerných pazúrov hazardu a užijete si veľa zábavy. Samozrejmosťou sú rôzne verzie tejto hry zadarmo.

 

 

FOTO: ©bonatts/ Dollar Photo Club